fbpx

LR health & beauty (recenze)

Když se vydáte hledat kosmetiku do nekonečné sféry internetu, vyskočí na vás hned desítky e-shopů, které zaručeně nabízí ty nejkvalitnější značky a produkty. Nepoužívám kosmetiku první den, takže vím, kterou značku mám vyzkoušenou a je pro moje potřeby dobrá, nebo mi naopak nesedla a už jsem si o ní nikdy nic nekoupila. Jak ale v návalu e-shopů a stránek, co něco nabízí poznat, zda je web kvalitní, pravdivý a hlavně, že nabízí dobré a kvalitní zboží? To jde bohužel těžko. Můžete se řídit podle zkušeností ostatních, recenzí nebo si raději objednat z prověřeného e-shopu. V naší nové recenzi jsme se tak zaměřili na jeden kosmetický e-shop LR health & beauty.

LR health & beauty

Celé stránky jsou velice nepřehledné. Nevím, jestli to je e-shop, menu je chaotické a nedává moc smysl. Navíc si můžu něco objednat jen pokud se registruju, dám jim své osobní údaje a stanu se jakýmsi „partnerem“. Tak to nazývají na stránkách. Samozřejmě můžete jejich kosmetiku i prodávat. Mohou ji prodávat i vaši rodinní příslušníci, kamarádky, kolegové v práci. Samozřejmě dokud ti všichni neutratí za nákup kosmetiky tolik peněz, až z toho pár korun kápne i Vám. To už ale dvakrát tolik utratíte sami, bohužel takhle to funguje.

Energie pro pokožku, nebo ne?

Produkty jsou kapitola sama o sobě. „Buněčnou energii“ můžete podpořit Cell essens, což je jinak řečeno multivitamin s tím rozdílem, že tady ho koupíte o šest set dráž, než kvalitní multivitamin na jiných stránkách. U dalšího produktu Mind Master pro jistotu nemáte ani složení, ale za 1 600 si můžete objednat hned teď balení 5 drinků. Ty samozřejmě musíte pravidelně pít. Na vlastní nebezpečí. Pokud se chcete vyhnout předraženým výrobkům, pochybným parfémům a „partnerství“, abyste si vůbec mohli koupit nějakou kosmetiku, tak se LR health & beauty vyhněte obloukem.

1 komentář
  1. To nevypadá jako solid byznys 😀 😀

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare