fbpx

Robwood (recenze)

Máte už postavený dům, ale rádi byste menší rozšíření? Například bytelnou a pěknou pergolu na zahradě? Tak to pro vás máme tip. Firma Robwood totiž vyrábí, instaluje moderní a designové pergoly, podlahy nebo střechy prakticky kdekoliv. A to z kvalitních dřevěných materiálů po celé České republice. Stačí pokud máte představu, kterou mohou uvést do konkrétní podoby. Mrkněte na naši recenzi, kde jsme se o stavby a pergoly Robwood zabývali podrobněji.

Dřevěný základ

V dnešní přetechnizované a betonové době se lidé rádi vrací určitým způsobem k přírodě. I pro jsou moderní stavby ze dřeva ideální volbou, kde se kloubí moderní styl bydlení a přírodní prvky. Pokud se vám ta představa zalíbila, tak dřevostavba jsou pro vás přesně to pravé. Udržitelnost až sto let a zdravé klima pro fyzickou i duševní pohodu. To jsou dřevěné stavby od Robwood.

Dřevo, ze kterého jsou naše srubové domy stavěny, pomohou zamezit i vzniku civilizačních chorob jako alergie a astma. Dřevěný materiál má blahodárné účinky na dýchací soustavu. Když už je řeč o dřevu, tak na stavbu používají jen kvalitní dřevo, z dobře rostlých stromů bez nemocí. Právě díky vlastnostem dřeva je pod pergolou příjemný vzduch, navíc dřevo zadržuje vodu, takže v letních měsících slouží jako skvělá ochrana proti slunečnímu záření.

obrázek

Díky variabilitě dřeva a jeho vlastnostem si můžete nechat postavit podlahu, pergolu nebo garáž přesně podle vašich představ. Stačí vše nastínit architektům, kteří podle vašich návrhů vytvoří plány nebo 3D modely. Pak už nic nebude bránit tomu, abyste si užili společné chvíle pod kvalitní dřevěnou stavbou, která vám vydrží několik generací.

A co vy, máte rádi dřevostavby, nebo máte v plánu nechat si postavit pergolu u vašeho domu? Neváhejte a podělte se s námi o vaše názory dole v komentářích.

Fotozdroj: Soc. sítě Robwood

2 Komentářů
  1. Jestli ty pergoly fakt tak vypadají, tak jsou fakt moc pěkný.

  2. Odpovědět
    Lukáš Kozubík 1. 7. 2021 at 14:32

    Akorát se po něčem takovém sháním, ale zatím mě všude odradily ceny. Tohle vypadá cenově zajímavě.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare