fbpx

Laserová liposukce LipoX slim na klinice Medik Haus

Nadváha nás limituje nejenom ztíženým pohybem či zadýcháváním. Můžeme si kvůli ní také přivodit dost nebezpečné zdravotní potíže, jako je například cukrovka nebo infarkt. Pokud hledáte cesty, jak zhubnou, nejjednodušší je dodržovat pár základních pravidel. Pravidelnou a zdravou stravu, dostatečný pohyb a vyhnout se alkoholu a slazeným nápojům. Nicméně i tak je celkem těžké shodit kila na požadovanou váhu během pár dní či týdnů. Řešením také může být podstoupení zákroku na chirurgické nebo estetické klinice. A pokud se vám nechce „pod kudlu“, tak rozhodně doporučujeme estetickou kliniku Medik Haus, kde jsme měli možnost vyzkoušet prémiovou laserovou liposukci LipoX slim.

Laserové zákroky jsou v současné době velice oblíbené pro jejich neinvazivní vlastnosti. Žádné jizvy, bolest nebo pooperační rekonvalescence. Po návštěvě kliniky se klidně můžete vrátit do běžného dne a dělat vše naprosto normálně. To platí i pro laserovou liposukci LipoX slim na klinice Medik Haus. Tento zákrok patří mezi nejžádanější ošetření, protože výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s klasickou tumescentní liposukcí.

Výsledky jsou díky technologii laseru navíc vidět ihned po prvním sezení. Po několika návštěvách se tak můžete vejít do oblečení až o dvě velikosti menší. Laser totiž redukuje hlavně podkožní tuk, který se rozkládá a mizí. Díky vhodným nástavcům se také dá ošetřit několik oblastí najednou.

Co vše zahrnuje ošetření?

 • Břicho
 • Boky
 • Paže
 • Podbradek
 • Vnitřní stehna
 • Vnější stehna
 • Hýždě
 • Kolena

 Všechny oblasti jsou ošetření postupně a kromě redukce tuků dokáže laser zajistit také lifting kůže. To znamená že na problémových partiích se můžete zbavit nejen přebytečných tukových zásob, ale i nechtěné celulitidy. I po ošetření vaše tělo bude zpracovávat účinky ošetření a tukové buňky se budou i nadále rozpadat. Nemusíte tedy hned zoufat, že večer nebudete mít dole hned deset kilo.

Bohužel ani po laserové liposukci to neznamená, že můžete ihned vyrazit na pizzu a zapít to kolou. Pro zvýšení efektu a udržení si váhy je důležité dodržovat zdravotní styl a vyhnout se všem „nebezpečným“ potěšením. Samozřejmě pokud budete pravidelně sportovat, občas si nějaký ten cheat day můžete dopřát.

Tuto metodu najdete pouze na pár klinikách v České republice a na klinikách Medik Haus kromě komplexního ošetření najdete i zkušené lékaře i sestry. Pokud by vás cokoliv zajímalo, jako zajímalo nás, vždy na kliniku můžete zajít na konzultaci a vše se zeptat. My byli s přístupem personálu i s průběhem návštěvy spokojeni.

A co vy, máte zkušenosti s návštěvou estetické kliniky nebo nějakým zákrokem? Tak neváhejte a napište nám do komentářů.

10 Komentářů
 1. Na paže mi to perfektně pomohlo. Měla sem celkem povislé z klasického nicneděláni ale s trochou pohybu mám ručičky jak dvacítka.

 2. Konecne se vejdu do svyho starsiho obleceni. 😀

 3. Odpovědět
  Kamila Nývltová 3. 12. 2021 at 14:28

  Má tady někdo aktuální zkušenosti? Díky za odpověď.

 4. Hlavní je, že to jde bez bolesti, laser je budoucnost.

 5. Po zkušenostech s keto blbostí, půstama a podobně sem vyzkoušela laserovou liposukci a konečně sem našla něco co zabírá.

 6. Nadváha mě limitovala skoro deset let. Ani sem si nezavázala boty bez toho, abych se zadýchala…Změna stravy a lipox slim mi hodně pomohli. Zase můžu normálně sportovat a stačím dětem, se kterými si konečně můžu hrát venku bez toho, abych chytala dech.

 7. Super poměr cena/výkon.

  • Já mohu na Medik Haus také podat jen dobré recenze. Byla jsem na vyhlazení vrásek pomocí kyseliny hyaluronové a paní doktorka mi úžasně poradila a vše vysvětlila. Moc děkuji

 8. Podbradek je hnus, bojovala sem s ním několik let. Nepomohlo ani cvičení, ani dieta, až lipo na Mediku! Takže teď už mi nevadí dívat se na sebe do zrcadla.

 9. S klinikou Medik Haus mám zajímavou zkušenost. Ráda se tam vrátím na další ošetření.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare