fbpx

Liposukce Liposonix ONE na klinice Platan Clinique (recenze)

Konec pandemie coronaviru v nedohlednu. Fitness centra, solárka a různé wellness zařízení jsou prozatím uzavřená. Možností, jak pečovat o zdraví a kondici zbývá jen pomálu. Domácí cvičení a péče o tělo je samozřejmostí. Je ale vůbec možné vyhledat v těchto temných časech pomoc nebo alespoň radu odborníků jinak než online. Postaru, takzvaně face to face? Možná byste se divili, ale je. Jedním z mála stále otevřených druhů služeb jsou ty zdravotnické. Kromě návštěvy zubaře nebo dermatologa můžete zajít například i na kliniku estetické medicíny. Tak jsem to udělala i já. Potřeba řešit nějakým způsobem nadbytečné tuky mě zavedla do pražské Platan Clinique, kde jsem byla objednaná na laserovou liposukci Liposonix ONE. Dojmy, pocity a zážitky z ošetření popíšu v dnešní recenzi.

Od objednání první návštěvě

Už jsem byla zoufalá z toho, jak přibývá nechtěných tuků a ubývá možností jak tento, pro mě zásadní, problém řešit. Hledala jsem na internetu různé diety, cviky, aplikace až jsem narazila na web Platan Clinique. Ihned mě překvapila informace na hlavní stránce, že mají otevřeno. To mě zaujalo a jala jsem se prostudovat jejich aktuální nabídku. Jednou z inzerovaných procedur byla i ultrazvuková bezbolestná liposukce Liposonix ONE. To už mi nedalo a musela jsem tam zavolat. Paní na drátě mi vysvětlila jak je možné, že mohou být i v této době otevření. Důvodem je, že zdravotnická zařízení mohou být otevřená a respektive když jsem se nad tím zamyslela, tak jsem si uvědomila, že by i otevřená být měla. Ihned jsem tedy objednala vybranou ultrazvukovou proceduru a zarezervovala termín. Po týdnu jsem už seděla v čekárně Platanu a těšila se na výsledky zákroku.

Platan Clinique

Bez bolesti, bez problémů

Stránky Platan Clinique sice hlásají, že je celý proces Liposonix ONE bezbolestný. Byla jsem každopádně připravena na různé nepříjemné pocity jak během úkonu, tak po něm. Opak mě tedy velmi příjemné a mile překvapil. Po krátkém rozhovoru s paní doktorkou, která se ujistila, že je pro mě vybraná metoda vhodná, začala paní ošetřující pracovat. Já jsem mohla jen ležet a relaxovat. Přístroj dělal veškerou práci za mě. Připadala jsem si, jako by byl svět v naprostém pořádku. Byla jsem opravdu moc ráda, že můžu strávit pár minut s člověkem, který se o mě postará tím nejlepším možným způsobem. Po pár desítkách minut bylo hotovo. 

Liposonix ONE

Výsledky se dostavily

Personál kliniky mě upozornil, že výsledky ošetření se budou dostavovat postupně za dobu 8 – 12 týdnů. Taky mi bylo samozřejmě doporučeno zkombinovat liposukci s domácím cvičením, což jsem si vzala k srdci a poslední 3 týdny jsem opravdu poctivě cvičila téměř každý den. Výsledek? V pasu jsem se rozloučila se šesti centimetry a asi mi budete věřit když řeknu, že to nebylo smutné loučení. Cítím teď velké nadšení a proto jsem se rozhodla podělit se o něj s vámi v tomto článku. Pokud jste během čtení přemýšleli, jestli by vám tato liposukce pomohla i s vašim problémem, přikládám seznam partií na které je Liposonix ONE vhodný zákrok.

Jaké partie jsou vhodné ošetřit metodou Liposonix ONE:

 • Horní a dolní břicho
 • Stehna
 • Kolena
 • Lýtka
 • Paže
 • Záda

Jak to asi z kontextu a tónu recenze vyplývá, byla jsem s ošetřením velmi spokojená a můžu ho jen doporučit. Jednak opravdu funguje, což by se asi u tak renomované společnosti, jako je Platan Clinique, dalo čekat. Hlavním důvodem je ale to, že budete mít alespoň na těch pár desítek minut pocit, že je svět normální. Že kolem nás jsou stále lidé, kteří pro vás udělají službu s maximálním nasazením. Zkuste to taky, je to skvělé!

Pokud máte s Platan Clinique nebo liposukcí Liposonix ONE nějaké zkušenosti, budu ráda když se o ně podělíte do komentářů pod článkem. 

23 Komentářů
 1. Bezbolestné a s velmi parádními účinky.

 2. Skvělá liposukce na první kroky k hubnutí, podpoří to skvěle

 3. Hlavně že už nebudu muset pod kudlu, toho sem se bála.

 4. s běháním ideální kombo na hubnutí

 5. Hlavní je si nemyslet, že půjdete domů o deset kilo lehčí. 😀 Já sem musela dodržovat zdravou ale fakt hodně lehkou dietu a začít cvičit, pak šla na několik sezení na Platan Clinique a už to jelo dolů. Každopádně když pak člověk jde na „číze“ do mekáče, tak to efekt mít moc nebude. 😀

 6. Chybělo mi pár posledních kilo, které nešly a nešly dolů. Díky liposonix one se to konečně povedlo.

 7. spolecne se cvicenim si zase po letech vidim na spicky nohou 😀

 8. Přes léto jsem byla třikrát, protože sem se necítila do plavek. I díky platan clinique sem si mohla užít dovolenou a nestyděla sem se na pláži, protože mi pomohli nechat zmizet můj tvarohovitej zadek 😀 😀

 9. Neinvazivnost těchto nových zákroků je budoucnoust estetické medicíny.

 10. No na Miss už to asi nebude 😀 ale břicho mám viditelně plošší a já sem osobně spokojenější, díky platan clinique

 11. Ploché bříško za pár hodin. No neber to 😀 😀

 12. Parádní neinvazivní metoda, která mi pomohla dosáhnout plochého bříška spolu se cvičením.

 13. Do plavek se mi moc nechtělo s těma stehnama, ale liposonix fakt pomohl. Díky moc i paní doktorce, která mi dodala odvahu.

 14. Kila šla dolů hned, takže sem během pandemie místo přibírání krásně zhubla 😛

 15. Odpovědět
  Běla Dušánková 17. 3. 2021 at 15:26

  juchů, můžu i přes lockdown, tak to je paráda

 16. Odpovědět
  Jaroslav Obermajer 16. 3. 2021 at 13:54

  Fajn příjemná klinika v centru Brna.

 17. Aha tak to je zajímavá věc, že se dostanu do Platanu i když jsem z jinýho okresu. To asi využiju a zajedu si na výlet 😀

 18. Je fajn, že už to jde takhle neinvazivně.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare