fbpx

Laserová epilace LightSheer DESIRE na klinice Medik Haus (recenze)

Pravidelně o sebe pečuji. Používám krémy s kvalitním složením na pevnou a pružnou pokožku, starám se své vlasy, ale co mě vážně dává zabrat je holení. To je činnost, která mě vysloveně nebaví a dlouhou dobu jsem přemýšlela, jak se ji vyhnout. Poté jsem narazila na pár recenzí na laserovou epilaci, která mě začala zajímat a rozhodla jsem se o tom zjistit více, potažmo ji pak také sama podstoupit. Vybrala jsem si proto laserovou epilaci LightSheer DESIRE na klinice Medik Haus a ráda by se podělila o své zkušenosti formou recenze.

LightSheer DESIRE – síla laseru

V dnešní době se už pravidelně neholí jen ženy, ale i muži. Řekla bych, že to patří k takové nepsané běžné formě úpravě našeho těla, kterou společnosti vyžaduje. Rozhodně nejsem zastáncem nevzhledného ochlupení na nohách či podpaží. Ano jsme krásné takové jaké jsme, to ale neznamená, že bychom o sebe neměli pečovat, pokud samy chceme. Pravidelné holení je ale činnost, kterou by snad všichni z nás nejraději nějak obelstili. V laserové epilaci LightSheer DESIRE jsem našla způsob, jak přestat svádět boje s žiletkami, voskem nebo pastami a ušetřit si čas, peníze i bolest.

Pro návštěvu jsem si vybrala kliniku estetické péče Medik Haus, na kterou jsem četla pozitivní recenze, a tak u mě vyhrála moje malé výběrové řízení. Klinika je hezká, útulná a na recepci se o Vás dobře postarají zatímco čekáte. Jelikož jsem nikdy na žádné takové proceduře nebyla, tak mi velmi přišla vhod vstupní konzultace, kde jsem se dozvěděla vše důležité. Jak procedura funguje, co obnáší nebo kdy a jaké výsledky můžu očekávat.

Trvalé řešení

Na výběr jsem dostala dvě možnosti jak se chloupků zbavit:

 • HIT– při vysokorychlostní epilaci pomocí vakua jemně nasaje pokožku a dostane ji blíž ke zdroji laserové energie. Napnutím kůže navíc dojde k „roztažení“ melanocytů a ke snížení průtoku krve. Tím vším se zvýší účinnost ošetření. Stačí malé množství laserové energie k tomu, aby laser zasáhl cibulky chloupků. Proto je celý zákrok mnohem méně bolestivý, než bývá u laserové epilace běžné.
 • ChillTip– využívá se speciální kontaktní chlazení pokožky před zákrokem i v jeho průběhu. Chlazení usnadňuje ošetření menších či choulostivých oblastí.

Laserová epilace LightSheer DESIRE je bezbolestná a neinvazivní.

Laser si poradí jak s velkými plochami, tak i hůře dostupnými místy. Existuje na něj několik speciálních koncovek, které jsou určeny pro příslušnou partii na vašem těle. Procedura je velmi šetrná a díky aplikaci krému s anestetikem navíc téměř bezbolestná. Doba ošetření se odvíjí od vybrané partie. V případě menších ploch bývá hotovo do 15 minut. Epilace laserem je vhodná pro ženy i muže.

Co byste před epilací měli vědět:

 • Chloupky si oholte večer před procedurou.
 • Před ošetřením si chloupky 4 týdny nevytrhávejte ani nedepilujte voskem nebo cukrovou pastou.
 • Laser není vhodný pro čerstvě opálenou pokožku.
 • Před zákrokem nepoužívejte samoopalovací krémy.
 • Po laserové epilaci si dávejte pozor na sluníčko. Na ošetřená místa používejte krém s ochranným faktorem SPF 50+.
 • Ošetření je třeba 4–5x zopakovat.
 • Protože laser působí jen na chloupky v aktivní růstové fázi, je nutné ošetření několikrát zopakovat. Díky tomu budou postupně odstraněny všechny chloupky. Obvykle je zapotřebí 4–5 sezení s rozestupem 4–8 týdnů mezi terapiemi. Zlepšení ale uvidíte už po prvním ošetření. Chloupků výrazně ubude a stanou se jemnějšími.

Po dvou sezeních jsem s laserovou epilací velice spokojená a můžu ji jen doporučit. Všechny žiletky letěly okamžitě do koše. Jaké máte zkušenosti vy?

10 Komentářů
 1. Tak na tohle chodí ty pornohvězdy 😀 😀 Jsem si říkala jak to dělají, když jim tam nic neroste. Ani chlapům 😛

 2. Odpovědět
  Valerie Dvořáková 23. 2. 2021 at 16:37

  Vydrží to opravdu dlouho. U mně je to už skoro 8 měsíců a pořád nic neroste.

 3. No já už se holit nemusím =) Doporučuju!

 4. Už ani chloupek. Díky Lightsheer :*

 5. Téměř bez bolesti a účinek perfektní i půl roku od procedury.

 6. Odpovědět
  Markét Dušková 19. 2. 2021 at 10:39

  Je to docela i odpočinek, neměla bych problém u toho usnout 😀 po třech sezeních si na chloupky už ani nevzpomenu :))

 7. Já jsem byla na depilaci „tam dole“ protože jsem tam fakt nechtěla dávat vosk a s výsledkem jsem spokojená.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare