fbpx

Colvia (recenze)

Doplňky stravy se stávají čím dál víc neodmyslitelnou součástí našeho života. Mladší ročníky jejich pomocí doplňují potřebné vitamíny, s postupem věku se do stravy zapojují i různé minerály a aktivní látky. V dnešní recenzi se zaměříme na značku Colvia – českou řadu doplňků se světovými ambicemi. Čím se liší od záplavy přípravků dostupných na trhu? Na to se pokusíme odpovědět v následujících řádcích.

Colvia a colostrum

“Propadli jsme colostru a jeho kouzlu. Naše výrobky využívají jeho pozitivních účinků na lidský organismus.” Hlásí hrdě společnost na svém webu. Co to ale zmíněné colostrum vůbec je? Colostrum neboli mlezivo je takzvané prvotní mléko u savců, tvoří se v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno asi 3–5 dní po něm. Dospělému jedinci pomáhá hned v několika velmi důležitých ohledech.

Účinky Colvia:

  • Budování autoimunity
  • Podpora při onemocnění a nachlazení
  • Napomáhá při překonávání infekcí
  • Chrání proti většině druhů alergií
  • Regeneruje vyčerpaný organismus
  • Pozitivně ovlivňuje zažívání
  • Pomáhá při poruchách trávení
  • Oddaluje projevy stárnutí

Zbavte se nachlazení ihned pomocí Colvia.

Z Česka do celého světa

Jak už bylo řečeno, Colvia je ryze česká značka. Na domácím trhu se snaží nabídnout vysokou světovou kvalitu za ceny přístupné českému zákazníkovi. Chvályhodné je i to, že při vývoji a vytváření produktů upřednostňují spolupráci především s českými dodavateli.

Etický pohled

Vzhledem k živočišného původu účinné látky se nabízí hned řada etických otázek. Firma na svém webu ujišťuje, že je pro ně etika na prvním místě. Colostrum je totiž nezbytně nutné pro přežití a zdárný růst a vývoj narozených zvířat. Ujišťují, že pouze zbývající množství je odebíráno pro zpracování. Je podrobeno důsledné kvalitativní kontrole a zařazeno do výrobního procesu.

Očistěte svůj organismus s Colvia.

Jakožto českou značku doplňků stravy bychom chtěli jakýkoliv výrobek z řady upřímně doporučit. Univerzálnost účinné látky, české kořeny výrobku i celková firemní kultura společnosti slibují vysokou míru spokojenosti nejen vašeho těla, ale i peněženky.

A co Vy? Používáte Colvia nebo jiný doplněk stravy? Neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti dole v komentářích.

1 komentář
  1. S imunitou sem měl problémy a colvia mě celkem pomohla

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare