fbpx

Kliniky Medik Haus (recenze)

Tým lékařských odborníků v oblasti estetické medicíny, dermatologie a také v neposlední řadě lékařské kosmetiky. To je Medik Haus. Snižování nadváhy, boj proti stárnutí a pomoc s návyky zdravého životního stylu je naší dlouhodobou specializací. Můžete se bez obav svěřit do rukou profesionálů, neboť za výsledky práce ručí, a to nejen dlouholetými zkušenostmi z oboru, ale také dobrým jménem!

Medik Haus

Medik Haus – Aesthetisch care center není pouze název, Medik Haus jsou především lidé. Zdravotnický personál, který působí pod touto značkou v České republice pracuje již od roku 2015 a do svého středu vybírá výhradně špičkové lékaře, lékařky a samozřejmě i ty nejlepší zdravotní sestry. Medik Haus – Aesthetisch care center je v německy mluvících zemích pojmem, který zná opravdu každý. V Německu je mateřská klinika velmi uznávaným centrem odborníků.

Medik Haus je špička v poskytování estetické péče.

Medik Haus

Jen opravdoví profesionálové z oboru mohou plně garantovat ty nejlépe dosažitelné výsledky. V dnešní době je obrovský tlak nejen na personální zajištění, ale také na absolutně špičkové materiálové vybavení. A to je to, co Medik Haus – Aestetisch care center zcela jednoznačně nabízí na území ČR! Nemáme na mysli pouze kvalitní lékařské materiály, ty doufáme a snad i věříme, jsou již i v České republice standardem, ale máme na mysli také nejnovější technologie v oboru. Jako jedni z opravdu mála v České republice Vám nabízí ošetření Verjú (revoluční laserová liposukce), prémiové materiály a ty nejmodernější technologie v oblasti estetické medicíny, dermatologie a lékařské kosmetiky.

Zákroky:

 • Aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky
  Jedinečná aplikace stabilizované kyseliny hyaluronové přímo do vrásky s minimální bolestivostí a maximálním využitím aplikovaného materiálu. Efektivní, dlouhodobé a šetrné ošetření. Nyní v akci za jedinečnou cenu přímo na MedikHaus.
 • Prémiová injekční lipolýza
  Moderní neinvazivní metoda zbavující tělo přebytečného tuku. Určena pro partie, kterým nepomáhá cvičení ani dieta.
 • Ultrax lift
  Omládněte o deset let. Nejnovější liftingový ambulantní zákrok. Žádné řezy, stehy, nebo hospitalizace. Inovační technika Vás omladí na dlouhá léta. Nyní v akci za bezkonkurenční ceny.
 • Thermage
  Zastavte stárnutí. Hloubkový lifting Thermage dodá viditelný efekt už po prvním ošetření, který v následujících měsících sílí.
 • Aplikace kmenových buněk do vlasů
  Nastartujte růst svých vlasů s aplikací kmenových buněk. Ty pomáhají v boji proti vypadávání, opravují poškozené kořínky a pomáhají regeneraci.
 • Aplikace kmenových buněk do vrásek

  Efektivní ošetření v oblasti očí, obličeje, krku a dekoltu. Zbavte se nechtěných vrásek díky výtažku kmenových buněk. Ty nastartují obnovu pleti přirozeným a šetrným způsobem.

 • Lipox slim
  Nejnovější moderní styl liposukce. Zbavte se přebytečných tuků jednoduše a získejte postavu svých snů. Lipox slim se řadí mezi nejžádanější zákroky.
 • Laserová epilace lightsheer desire
  Trvalá epilace nejúčinnějším laserem na světe. Efektivně odstraní chloupky z celého těla i obličeje. Jednoduše a bezbolestně a nyní za bezkonkurenční cenu.
 • Odstranění celulitidy Ameson cellulite
  Vyřešte problém s celulitidou jednou provždy. Ameson cellulite je nejúčinnější metoda na odstranění přebytečných kil bez většího zásahu chirurga.
 • Dermální výplně Saypha
  Dermální výplně Juliette Armand sází na přírodní kyselinu hyaluronovou, která napomáhá hydrataci kůže, její obnově a silné pružnosti. Vrásky už Vám nebudou dále dělat problém.
 • Matrix lifting aneb fontána mládí
  Využijte maximální omlazení obličeje s okamžitým účinkem. Revoluční metoda faceliftu bez použití skalpelu a bez náročné rekonvalescence.
 • Plazmaterapie – omlazení krevní plazmou
  Omlazení krevní plazmou účinně regeneruje kožní buňky, efektivně vyhlazuje pleť a vrásky. Zbavte se všech stop stárnutí. Také výrazně napomáhá při léčbě akné a strií.
 • Originální botulotoxin typu A
  Rychlá a účinná metoda na odstranění vrásek. Díky botulotoxinu, silně čistícímu proteinu, se navíc zabraňuje v tvorbě nových.
 • Laserová liposukce Verjú
  Nesněte stále o perfektní postavě. Dopřejte si ji. Unikátní laserová liposukce Verjú se může pyšnit certifikací FDA za redukci obvodu, odstranění celulitidy a snížení objemu tuku. Nyní za jedinečné ceny přímo na MedikHaus.
 • Prémiové výplně vrásek JEVÉDERM
  Vrásky nebo povadlou pleť jednoduše vylepšíte prémiovými výplněmi JUVÉDERM. Zvolte to nejlepší na českém, evropském i světovém trhu.

Kliniku můžete navštívit na dvou místech v ČR:

 

Nechce se hýčkat na klinikách Medik Haus.

Medik Haus

Za zkušenosti klientů budeme jako vždy rádi. Pokud máte vlastní zkušenost s Medik Haus, podělte se prosím o ni také s ostatními čtenáři.
115 Komentářů
 1. Odpovědět
  Ludmila Šenková 2. 2. 2022 at 14:43

  Někdy je na škodu zkoušet něco nového. Ráda se držím starých dobrých ověřených věcí a proto na Medik Haus nedám dopustit.

 2. Medik Haus je super klinika

 3. Medik je fajn klinika v Praze, kde maji kazdou chvili nejaky supr slevy na procedury. Vybere si kazdej.

 4. Brno, Medik Haus, nejlepší klinika ve městě

 5. No jako ze vsechn klinik co sem nasla mi medik haus vychazi nejlip cenove.

 6. Medik Haus je nejlepší klinika. Našla jsem samozřejmě i záporné recenze, ale na co je taky nenajdete že? Já chodím na kliniku pravidelně i s kamarádkou. Vždy nás vítá usměvavý personál a s paní doktorkou mohu řešit vše co mě ohledně mé postavy a pleťi trápí. Doporučuji všem co chtějí kvalitní změnu bez toho aby se museli někde zadlužit.

 7. Odpovědět
  Zdeňka Kopečkovou 9. 11. 2021 at 20:32

  Včera jsem navštívila kliniku a byla jsem velice spokojená jak přístupem personálu a jejich ochotou a profesionalitu .
  Kliniku navštěvuji pravidelně a mohu doporučit.

 8. Mám vyzkoušenou laserovou liposukci a s výsledky jsem spokojena.

 9. Byla sem překvapená, jak je klinika hezká a vybavená. Můžu doporučit.

 10. Když sem si tenkrát vybírala kliniku, kterou zkusím, tak sem úplně náhodně vybrala Medik a toho rozhodnutí dodneška nelituju. Když mi kamarádky říkali, jak se k nim chovali jinde, to je hnus. Arogance, nezájem, udělat co nejrychlejc a vypadněte. Jedině Medik.

 11. Byla sem na více klinikách, ale jen na Medik Haus se ráda vracím. Snadné objednání, každou chvíli nějaké akční nabídky a příjemný personál (aspoň tedy v Praze podle mých zkušeností).

 12. Odpovědět
  Dominika Řehořková 21. 9. 2021 at 15:50

  Moc nechápu některé nenávistné komentáře, které se očividně snaží poškodit úspěšnou kliniku, která má jasně lepší ceny než konkurence, tím pádem i více zákazníku. To asi někdo nedokáže zkousnout.

 13. Nejlepší ceny široko daleko!!!!

 14. Pokud bych měla srovnat Medik Haus s ostatními klinikami, tak rozhodně vyhrává Medik Haus. Čistá a hezká klinika v centru, jednoduché objednání přes telefon a výsledky super!!!

 15. Best clinic in Prague by far.

 16. Odpovědět
  Vlastimila Bajerová 25. 3. 2021 at 10:25

  Sem ráda, že jsou někde i normální recenze a komentáře. Ne jen pomluvy a plivance za zády. Nechápu, proč mají lidi potřebu veřejně někoho pomlouvat a schovávat se za přezdívkami. V Medik Haus na mě vždy milý a přátelští. S jejich službami jsem byla spokojená.

 17. Aspoň nějaký světlý bod v pandemii. Chodím na Medik haus ráda. Velmi milý personál, opravdu se tam cítím příjemně a výsledky jsou, oproti „klinice“ kam jsem chodila dříve, viditelné.

 18. Odpovědět
  Milena Nečasová 16. 3. 2021 at 13:53

  Medik je otevřen, tak to je paráda!!!!

 19. Byla jsem minulý rok v pražském Mediku na výplně a drží dodnes. Doporučuju 🙂

 20. Pochopila jsem správně, že Medik Hauz má pobočky v Praze i Brně? Jsem z Brna a do Prahy se teď jaksi nedostanu…

 21. Odpovědět
  Renata Porubová 8. 3. 2021 at 10:25

  Konkurence se nemůže Mediku rovnat, co se týče cen.

  • Docela dost vybírám podle ceny a Medik je teda cenově úplně někde jinde než konkurence. Buď mají real ceny, nebo zlevnili, aby měli náskok před ostatníma. Tak jako tak, jako zákazník na tom vydělám.

  • Vypadalo to zezačátku na docela podvod, ale asi to ty ostatní kliniky fakt šponují. Některý ty ceny jsou směšný, takže aspoň díky Mediku víme, že to jde levnějc

 22. Odpovědět
  Týnka Hloušková 4. 3. 2021 at 16:17

  Moje oblíbená klinika :)))

 23. Do Mediku chodím hlavně proto, že jsou cenově úplně jinde. Koukala jsem, že si hodně lidí teď stěžuje, že jem v březnu minulého roku přesouvali termíny, ale proboha, lidi! Byl lock down, tak asi bylo všechno zavřený a nic moc nefungovalo, tak jak byste chtěly ty svý liftingy asi podstoupit 😀

  • Souhlas! 😀

  • Možná že teď je právě ideální možnost se objednat. Jako zdravotnický zařízení fungujou a když sem tam dneska ráno volala, mají hodně volných termínů. Ideální čas zajít na nějaký vylepšeníčko 😀

   • Odpovědět
    Bohdana Vlasáková 3. 3. 2021 at 15:55

    To je zajímavé. To jsem nevěděla. Myslela jsem, že jsou všechny služby zavřené…

    • Marie Mimochodková 5. 3. 2021 at 16:51

     No právě Medik jako zdravotnické zařízení myslím ani nesmí být zavřený…

 24. Do Mediku chodím moc ráda hlavně kvůli opravdu příjemnému personálu. To je jiný kafe než na jiných klinikách… Vždy mi připraví skvělou kávičku 😉

 25. Odpovědět
  Lucie postrach ulice 22. 2. 2021 at 10:42

  Medik Haus řadím mezi top trojku v Praze.

 26. Jedna z nejlepšícj klinik v Praze

 27. Na Medik Haus docházím od jejich začátků, kdy měli zaváděcí ceny. Ty se moc nezměnili, takže není důvod měnit kliniku 😀 sem spoko

 28. Medik je v poho, kam už nikdy nejdu je swiss estetik nebo tak nějak.

 29. Seriózní brněnská klinika.

 30. Patří k těm lepším. Není to úplný luxus, ale to se asi za ty ceny čekat nedá. Aswpoň člověk nemá pocit, že z něj chtějí dostat všechny peníze.

 31. Vyzkoušela jsem v Praze pár klinik a Medik za mě jedna z nejlepších =)

 32. Byla jsem v této klinice na laserovou lipolyzu. Bez bolesti, bez stresu. Doporučuju

 33. Odpovědět
  Jiřina Řeháková 9. 2. 2021 at 10:31

  Moje zkušenosti s Medik Haus jsou vcelku pozitivní. Párkrát mi přehodili termín, což se může stát, to není nic neobvyklýho. Ceny mají příznivější než konkurence a personál na klinice byl v pořádku. Za mě spokojenost.

 34. Laserova lypolyza je bezbolestna, funguje to, super 🙂

 35. Ano souhasim s clankem. Vyborna klinika doporucuju.

 36. Odpovědět
  Klára Hradílková 8. 2. 2021 at 10:50

  Doporučuju všema deseti!!! :)))

 37. Na vánoce jsem dostala poukaz na injekční lipolízu. Původně jsem ho nchtěla využít, ale zas říkala jsem si, že by byla škoda nevyužít, tak jsem šla a musím říct, že jsem byla moc spokojená. Příjemný personál, vstřícná paní doktorka, která mi vše vysvětlila. Sama si asi další proceduru v nejbližší době nekoupím, ale kliniku doporučit určitě můžu.

 38. Dostala sem voucher k vánocům a nedávno ho využila. Naprostá paráda.

 39. I přes pandemii mě objednali hned a bez problému. Sem ráda, že aspoň funguje stále tak, jak má.

 40. Chodím občas na Medik v Brně a mám to tam mo c ráda. Příjemný perzonál, hezká klinika. Paní doktorka je NEJ!

 41. Klinika mi pomohla znovu nabýt sebevědomí a ztracenou půdu pod nohama. Moc jim děkuju za veškerou péči i empatii. S pozdravem, Eva Hlasová

 42. Byla sem na teto klinice pred rokem a vse bylo dobre provedeno a s vysledkem viditelnym po procedure. Udelala jsem chybu, žej jsem vsadila na levnejsi ošetření a sla do salonu a ne na kliniku…… Chtela bych varovat pred salonem Body Calm který si hraje na kliniku a pracuji tam manikerky: http://bodycalm.cz/facelift-thermage-flx/ mají sice levne ceny, ale vysledek zadny!!!! Bylo by dobrez alozit forum diskuzni i na ne, myslm ze nejsem sama!!!!!!!

 43. Odpovědět
  Radana Svatošová 10. 12. 2020 at 12:50

  Byla jsem spokojená vždy, když jsem kliniku navštívila v Brně nebo Praze. Vyplatí se tam zajet.

 44. Medik Haus navštěvuji pravidelně rok a výsledky jsou viditelné a moc příjemné.

 45. Voucher sem koupila jako dáre, ale nakonec sem ho využila sama a nelituju. Vyhlazení vrásek je docela příjemná procedura a ani není tak drahá. Určitě půjdu zas.

 46. Útulná a moderně zařízená klinika, kterou jsem si moc oblíbila kvůli vstřícnosti a perfektnímu přístupu lidí, kteří tam pracují.

 47. Odpovědět
  EMA ZÁMEČNÍKOVÁ 22. 11. 2020 at 22:29

  Ráno jsem byl na ošetření a klasicky naprostá spokojenost. Milý personál, rychlost a krásné interiéry. Takhle se má dělat estetická medicína, za kterou se nebojím utratit.

 48. Byla jsem na aplikaci kmenových buněk do vrásek a taky spokojenost. Vrásky se postupem času vyhladili, ale nebylo to hned, tak nečekejte, že po jedný návštěvě z vás bude topomodelka o dvacet let mladší 😀

 49. Odpovědět
  Marika Závorová 18. 11. 2020 at 9:37

  Mám za sebou injekční lipolýzu a cítím se moc dobře. Zákrok proběhl v pořádku, nic nebolí a mohla sem ještě ten den normálně fungovat. Doporučuji.

 50. Vypadá to jako fake kvůli těm nízkým cenám, pak sem si ale uvědomila, jak moc mají napálené ceny ostatní kliniky a vyrazilo mi dech, že můžu jít na medik a dát třeba polovinu ceny než jinde za stejný zákrok. Jedině Medik.

1 2

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare