fbpx

Vinný dům Bzenec (recenze)

Když se řekne Morava, spoustě z nás se hned vybaví vinice a dobré víno. To k Jižní Moravě neodmyslitelně patří a není divu, že hodně lidí ráda jezdí na dovolenou sem než do ciziny. Na Moravě najdete rozlehlé vinice s vinou révou, které lemují krajinu pod věžemi zámků a hradů. Můžete si odpočinou od městského ruchu ve vinném sklípku, kde se podávají ta nejvybranější vína pěstovaná po celé Moravě. Chystáte se také na Moravu ochutnat pár vín? Vinný dům Bzenec je právě tím místem, kde se nesmíte zapomenout stavit nejen na sklenku dobrého vína.

Vinný dům Bzenec – jen to nejlepší víno

Vinný dům Bzenec najdete v Jihomoravském kraji, takže přesně ve středu dění vinného světa. Kromě výroby vlastních vín je také Vinný dům výhradním dovozcem značkových rakouských a italských vín nejvyšší kvality jako je Mercier, Esprit de Dryades od Jeana Charlese Vicarda, Tonneliere Baron či Veneta Botti.

Kvalitní sudové víno najdete ve Vinném domě Bzenec.

Vinný dům Bzenec

Sám Vinný dům je vášnivým a progresivním výrobcem lahodných moravských vín. Kvalitní vinnou révu bere pouze od renomovaných vinařů a ročně vyprodukuje přeš 400 tisíc lahví špičkového vína do vinoték nebo k přímému prodeji. Objednat si zde také můžete sezónní ovocné mošty plné vitamínů a letního slunce.

„Práce vinaře je podle nás, kteří ve Vinném domě od roku 2003 pracujeme, tou nejkrásnější prací na světě. Víno je vášeň i radost. Chceme, abyste se díky našim vínům společně s námi nejen probouzeli a prožili svůj den, ale se sklenkou některého z našich skvělých produktů i usínali.“

Potřeby pro vinaře

Vinný dům se rovněž specializuje na dovoz nejnovějších technologií na výrobu a zpracování hroznů. Jste začínající vinař a potřebujete si vybavit svůj sklípek od základu? Ve Vinném domě najdete veškerou potřebou techniku. Zakoupit si můžete kompletní sortiment enologických produktů firmy Lafort a IOC nebo světoznámé korky Merdacer. Tyto značky ani není třeba vinařům představovat. Začněte vyrábět vína s pořádným vybavením, které pořídíte ve Vinném domě za skvělé ceny.

Vinný dům Bzenec používá nejmodernější techniku.

Vinný dům Bzenec

Pokud rádi degustujete, odpočíváte a objevujete nové chutě, tak je areál Vinný dům v Bzenci-Dúbravě pro Vás to pravé. Od roku 2017 pro své návštěvníky ve vinném domě připravují vinařskou turistiku, která zahrnuje degustace, svatby, večírky nebo firemní teambuldingy. Tady se Váš pracovní kolektiv dozajista stmelí nad sklenkou dobrého vína.

Navštívili jste Vinný dům Bzenec, nebo jste ochutnali některé z vín? Neváhejte a podělte se s námi o své zkušenosti dole v komentářích.

Foto zdroj: vinnydum.cz

6 Komentářů
  1. Absolutní hnůj stáčený do láhví. Navíc kultůra prodeje NULA!

  2. Ano ano, Dušan a jeho Vinný dům. Už ten název a víte, že se tady za to všichni stydíme.

  3. To je tak když nějaký vinný dům dělá ostudu celému okoli a ještě se zaštiťuje Bzencem. Ale toto není Bzenec!!! Na to to tady máme úplně jiná vinařství, na víno.

  4. Mám velmi negativní zkušenost s majitelem, který nás okradl o 400tis Kč. Ideální kombinace, zloděj a alkoholik v jedné osobě. Třeba na to Dušan jednou dojede na ten svůj levnej chlast!

  5. Vinný dům jsou v první řadě podvodníci, kteří vydávají maďarske second class hrozno za Moravské a tím v podstatě okrádají lidi na každé láhvi. Good buduness, sad life…

  6. Vinný dům ostuda místních vinařů. Hrozny z Maďarska a Slovenska vydávané za Bzenecké. Ostuda Jižní Moravy.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare