fbpx

Kosmetických značek je na českém trhu aktuálně opravdu hodně. Jedni se specializují na přírodní produkty, jiní slibují fantastické výsledky. Je mezi nimi ale i spousta takových, jejichž pověst ani prezentace není úplně důvěryhodná. Vyzná se v tom snad už jen odborník nebo zákazník, který nabídku podrobně sleduje a vyhodnocuje. Právě proto jsem se rozhodla zaměřit se dnes na jednu z těch “lepších” značek, kterou není žádná menší než oficiální partner České Miss – ryze česká značka kosmetiky ESSENS.

Historie značky

Společnost ESSENS byla založena v České republice v roce 2011 na základě spolupráce několika předních odborníků v oblasti vývoje kosmetiky a potravinových doplňků. Prvním firemním počinem byla řada luxusních parfémů založená na vonné kompozici předních světových dodavatelů parfémových esencí. Následovaly první produkty z oblasti speciální výživy a péče o pokožku. Od té doby se ESSENS stala jednou z nejsilnějších českých značek v oboru parfémů, dermatologie a v poslední době i drogerie.

Parfémy značky ESSENS

Produkty zančky ESSENS:

 • Parfémy
 • Domácí parfémy
 • Esenciální oleje
 • Doplňky stravy
 • Sprchové gely
 • Opalovací krémy
 • Tělové balzámy
 • Přípravky pro péči o ruce a nohy
 • Rtěnky
 • Laky na nehty
 • Make-upy a líčidla
 • Čistící prostředky
 • Prací prostředky
 • Řada dalších

Osobní zkušenosti s ESSENS

Poprvé jsem se o této české značce dozvěděla v roce 2019 od kamarádky. Její maminka se prodejem produktů ESSENS věnovala už delší dobu a dle jejích tehdejších slov patří k těm nejkvalitnějším. Bylo léto, tak jsem se rozhodla vyzkoušet opalovací krémy. Vzala jsem si je s sebou na dovolenou do Itálie s tím, že pokud mi nebudou vyhovovat, zakoupím na místě některé prověřené. To nakonec ale nebylo třeba. Pokožka bylo po ošetření opalovacím krémem od ESSENS i po celodenním opalování dostatečně hydratovaná, pružná a pěkná na pohled. 

Opalovací krémy značky ESSENS

Po návratu z dovolené jsem přece jenom s větší důvěrou zašla pro radu za paní Zámečnickou, kamarádčinou maminkou, ohledně doplňků stravy, které ESSENS nabízí na svém webu. Chtěla jsem začít užívat doplňky pro podporu imunity. Často totiž v chladnějších měsících trpím na zánětlivá onemocnění. Pravidelné doplňování vitamínů a minerálu pro podporu přirozené obranyschopnosti je pro mě tedy, hlavně v zimě, naprosto zásadní. Dohodli jsme se, že vyzkouším přípravek Monolaurin Premium, který slibuje právě zlepšení imunity celého organismu. Výsledek? Hned první zimu jsem nedostala svou tradiční každoroční virózu. Proto si jej od té doby objednávám pravidelně.

Na zdraví se nešetří

Většina produktů značky ESSENS rozhodně nepatří k nejlevnějším na trhu. Pro mě osobně jsou ale jedněmi z nejkvalitnějších a v podstatě jedinými, které mi dokázaly přinést takové výsledky, jaké dopředu avizovaly. Je samozřejmě na každém, kolik chce nebo nechce za své zdraví utratit. Já jsem se rozhodla, že na tom jak se cítím a vypadám šetřit nehodlám. Značku ESSENS můžu tedy doporučit všem, kteří místo ušetřených korun preferují spíše dobrý zdravotní a psychický stav.

Foto zdroj: web ESSENS.cz

12 Komentářů
 1. Odpovědět
  Michala Pokorná 1. 3. 2021 at 15:29

  Koupila jsem si startovací balíček a čekám až přijde, tak uvidíme jak to půjde 🙂

 2. Dobrý den,

  Chtěla jsem se registrovat, ale bohužel nevím kde mám sehnat sponzora.

 3. Sprchové gely od Essens jsou naprosto parádní.

 4. Zatím jsem zkoušela jenom opalovací krém, který mi doporučila kamarádka na loňskou dovolenou v Chorvatsku, ale ten byl výborný =)

 5. Essens považuju za jednu z nejlepších českých kosmetických značek.

 6. ESSENS používám cca půl roku. A musím říct, že parfémy od nich a dekorativní kosmetika jsou skvělé. A zapojila jsem se do jejich programu a ceny mám za hubičku. Už objednávám pro celou rodinu.

 7. Odpovědět
  Natálie Šrubařová 19. 2. 2021 at 15:33

  U Essens jsem už přes tři měsíce a je to naprostá paráda. Dostala jsem auto, lidi pod sebe a jedeme bomby!

 8. Od Essens mám moc ráda jejich parfémy, mají silnou vůni a dlouho vydrží. Určitě vyzkouším i něco dalšího.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare