fbpx

FlashSport (recenze)

Mobilní telefon v naší kapse už dávno neslouží pouze jako komunikátor, který nám dovolí spojit se s kýmkoliv na světě. Postupem času se do něj začaly přesouvat i funkce jiných praktických zařízení. Nejprve diktafon, pak fotoaparát, největší boom ale nastal až ve chvíli, kdy jsme si první smartphony mohli připojit k internetové síti. Otevřel se úplně nový svět informací, konektivity a zábavy. A od té doby dvakrát platí, že nic není tak staré, jako včerejší sportovní události. V české firmě Livesport to moc dobře vědí. Už před časem se stali světovou jedničkou na poli sportovních aplikací. Jejich apku se sportovními výsledky si každý měsíc zapne 90 milionů uživatelů a to rozhodně není málo! Na jaře letošního roku se ale rozhodli jít dokonce ještě dál a spustili nový produkt – aplikaci FlashSport. O co jde a čím se liší od ostatních, na to se vám pokusíme odpovědět v dnešní recenzi.

Výsledky nejsou všechno (Livesport), důležitý je i kontext (Flashsport)

Ve světě sportovních fanoušků a sázkařů není firma Livesport ničím neznámým. Její aplikace je, jak už bylo zmíněno, světovou jedničkou ve svém oboru. Základním funkčním atributem aplikace je naprostá aktuálnost. Skóre zápasů se totiž mění tak zvaně v živé přenosu. To znamená, že když jeden tým skóruje, aplikace ihned informuje o aktuálním stavu, potvrdí střelce, přihrávajícího a další důležité detaily. Hlavně díky této bezprostřednosti se aplikace těší celosvětové oblibě. Je to ale všechno, co o sportu chcete znát?  V Livesportu vědí, že nikoliv. Každý zápas, každý hráč, každý trenér má totiž svůj jedinečný příběh. Kvůli těmto příběhům sport sledujeme. Dokáží nás zaujmout, motivovat, inspirovat a jsou tím hlavním důvodem, proč se sportem, a to jakýmkoliv, chceme zabývat. To byl i hlavní důvod, proč se vedení společnosti Livesport rozhodlo rozšířit své, už tak velmi atraktivní, portfolio o nový produkt, aplikaci Flashsport. Ta totiž k výsledkům přidá i ten veledůležitý příběh.

Sportovní zpravodajství FlastSport

Jak to funguje

Aplikací se zaměřením na sportovní zpravodajství je na trhu celá řada. Z českých jsou to především prohlížeče webových článků, jako populární iSport, Sport.cz, ze zahraničních pak určitě stojí za zmínku britské Sportlito. Jak se od nich ale odlišit a být uživatelsky ještě přívětivější? Vývojářský tandem českých firem Livesport a Ackee to odhadl dokonale. Kouzlo nového Flashsportu je především v jeho jednoduchosti a možnosti personifikace zobrazovaného obsahu. Stačí se totiž přihlásit a pomocí jednoduchého postupu vybrat předměty zájmů. Těch může být hned několik a tématicky mohou být velmi odlišné. Můžete začít “sledovat” nejen oblíbené sporty, kluby, ale i konkrétní sportovce, trenéry a osobnosti sportu obecně. Aplikace vám potom doručí jen ten obsah, který vás opravdu zajímá. Vybraná témata pak můžete postupně doplňovat, v případě že na některý tým nebo hráče zanevřete, můžete si jej z výběru odstranit a už o něm neuslyšíte.

No a to je v podstatě všechno. Není v tom žádná věda. Celková jednoduchost a přívětivost aplikace je určitě jedním z nejdůležitějších “gólu” projektu. Proto doporučujeme každému sportovnímu fanouškovi, aby Flashsport vyzkoušel a třeba nám do komentářů napsal i svůj názor. 

U nás v redakci bedlivě sledujeme úspěchy českých technologických firem ve světě. Držíme palce každému, kdo se odváží vstoupit do divokých vod globálního businessu. Proto fandíme i společnosti Livesport a její nové aplikaci Flashsport. Z našeho pohledu jde o produkt opravdu špičkové kvality a ve světovém srovnání má velkou šanci uspět. Nám tedy nezbývá než Flashsport bedlivě “sledovat” a držet palce při cestě za dalšími miliony spokojených uživatelů. Hodně štěstí, Flashsporte!

2 Komentářů
  1. Zajímavý články, je vidět, že redaktoři se o dané sporty zajímají.

  2. Skvělá apka a hlavně není zasekaná jako livesport.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare