fbpx

Česká Missis (recenze)

Česká Missis je soutěží, která navazuje na tradici volby nejsympatičtější maminky s dítětem. Tento model u nás fungoval v letech 1993-2015, kdy si dal pauzu. Model soutěže zůstal stejný, ale je více přizpůsoben dnešní době, což znamená že pojetí je moderní a samozřejmě online na sociálních sítích, kde najdete všechny aktuality a novinky. Znáte někoho, kdo by byl ideální kandidát do České Missis? Tak se pojďte o soutěži dozvědět něco víc.

Česká Missis

Pro všechny soutěžící České Missis jsou připraveny workshopy, doprovodné zábavné soutěže, kurz líčení pro malé i velké a mediální školení. Dvojice bude také soutěžit v tradiční volné disciplíně, kde může využít svůj skrytý talent. Pro všechny je připraveno finálové soustředění, kde se soutěžící budou mít šanci sblížit a pro děti bude připraven bohatý program, plný akčních her a pohybových aktivit. Nikdo se nebude nudit.

Vítězná dvojice České Missis se může těšit na nové zážitky a výlety s rodinným vozem, který je v soutěži jako jedna z hlavních cen. Dále je to například exotická dovolená nebo luxusní vybavení do domácnosti. A to nezní vůbec špatně. Celková hodnota cen převyšuje půl milionu korun.

Česká Missis je soutěž plná smíchu, pohybu a dobré nálady.

Českou Missis se stane maminka i s dítětem.

„Když jsem dostala nabídku podílet se na tomto projektu, neváhala jsem ani minutu. Na spolupráci se moc těším a jako ambasadorka se budu snažit vybrat správně finálovou desítku maminek s dětmi a vést je až do samotného finále.“

Alice Bendová, ambasadorka České Missis 2020

Hledáme novou Českou Missis

Dítě:

  • Věk: 3–12 let
  • Hledáme dítě aktivní a veselé povahy, které je společenské a hravé.
  • Nemělo by se bát fotoaparátů a kamer, naopak by mělo mít radost z pozornosti. To vše tak umožní, aby si dítě naplno užilo účast v soutěži.

Maminka:

  • Věk: 18+
  • Čistý trestní rejstřík
  • Občanství České republiky

Přihlásit se mohou všichni rodiče, kteří splňují podmínky. V soutěži vítáme i maminky s adoptovanými dětmi. Hledáme akční dvojice, kteří se nebojí zábavy a rádi se věnují novým aktivitám. Maminky by se aktivně měli věnovat svým dětem, ale ani nezapomínat na svůj volný čas a odpočinek. Hledáme rodiče, kteří mají duši, zdravou sebeúctu a nechtějí vyhrát soutěž pro sebe. Chtěli bychom soutěžící se zdravým životním stylem, aktivním přístupem a zájmem o okolní svět. Sedí to přesně na Vás? Tak se hned přihlaste do České Missis.

Česká Missis navazuje na tradice svého předchůdce.

Do České Missis se může přihlásit kdokoliv, kdo splňuje podmínky.

„Jsem moc ráda, že máme tu možnost uskutečnit tento rodinný projekt. Jsem přesvědčená o tom, ze maminky si zaslouží více podpory a prostoru ukázat nejen talent svých dětí, ale i lásku a oddanost, s jakou je vedou jejich životem.​“

Veronika Farářová, ředitelka České Missis

Česká Misiis je pro všechny akční maminky s dětmi, které se nebojí ukázat, co v nich je? A i když vítěz může být jen jeden, účast v soutěži dá něco nového všem, kteří se zúčastní. Ať už půjde o nové zkušenosti nebo jen zábavu. Česká Missis se vrací.

Chyběla Vám Česká Missis a budete soutěž sledovat? Podělte se s námi o Vaše názory dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare