fbpx

Bell Cosmetics (recenze)

Jaké kosmetice dáváte přednost? Ověřených značkám nebo alternativním přírodním cestám? Ani jedno nemusí špatně. Světoznámé značky umí kvalitní kosmetiku, bohužel v ní často nenajdete tolik přírodních složek, kolik bychom si přáli a všechna ta zbytečná chemie, barviva a aditiva mohou nakonec způsobit mnohem více škody než užitku. Po použití například hydratačního krému se nedostaví vyživená pokožka ale vyrážka. Na druhou stranu s přírodní kosmetikou se nyní doslova roztrhl pytel a značky se na nás valí v reklamách jedna za druhou. Některá z těchto kosmetik má dokonce ručně dělané produkty, ale to se pak samozřejmě odrazí na ceně. Co si z toho vybrat je na Vás, my Vám dnes přinášíme recenzi na jednu ze známějších a komerčnějších značek Bell Cosmetics, tak se vrhněte do čtení.

Bell Cosmetics

Značka Bell Cosmetics nabízí širokou paletu kosmetických produktů od make-up po ochranné pomůcky. Vše najdete na přehledném e-shopu, kde jsou jasně rozdělné kategorie i sortiment. V rámci běžné konkurence se jedná o naprosto průměrnou kosmetiku (tím nechceme ovšem říct že špatnou), která nějakým způsobem nevybočuje ze zaběhlých norem a nabízí vše, co nabízí světoznámé kosmetické značky.

V Bell Cosmetics mají širokou paletu kosmetických produktů.

Bell Cosmetics výrobky se nějak neliší složením ani výrobou a řadí se tak spíše mezi komerční značky. Tomu ovšem odpovídají i celkem přívětivé ceny a pravidelné akce, kdy se dá kosmetika jednotlivě nebo v balíčkách pořídit za opravdu výhodnou cenu.

Sortiment:

  • Make-up
  • Tvář
  • Rty
  • Oči a Obočí
  • Nehty
  • Bell Professional
  • Ochranné pomůcky
  • Zvýhodněné sety

Objevte produkty Bell Cosmetics.

Pokud hledáte zákazníky prověřenou a solidní kosmetiku, je Bell Cosmetics ideální volba z pohledu poměr cena/výkon. Navíc má značka opravdu široký výběr a několik desítek produktů, ze kterých si doopravdy vyberete. Pokud ale hledáte přírodní kosmetiku bez zbytečné chemie nebo barviv, kosmetiku, kde skutečně budou výtažky z květin, bylin a spoustu dalších výtažků, tak se musíte poohlédnout jinde. Bell Cosmetics je tradiční komerční značka, která to o sobě ale ví a hraje podle toho.

A co Vy, máte zkušenosti se značkou Bell? Neváhejte a dejte nám vědět dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare