fbpx

ViroBlok.cz (recenze)

V dnešní chaotické době, kdy doslova celým světem zmítá pandemie Covid-19, je nejdůležitější více než kdy dřív chránit sebe a své okolí. To zvládneme správnou prevencí, dodržováním základních hygienických opatření, bezpečným odstupem a používáním ochranných pomůcek a prostředků. Mezi ty patří roušky, respirátory, ochranné brýle či rukavice a desinfekce. Kdy jindy než v takového chvíli musíme dbát na naše zdraví a zdraví našich nejbližších. Bohužel ochranné prostředky někdy nejsou stoprocentní a hlavně nejsou nesmrtelné. Pokud vlastníte firmu, je jasné, že nákup respirátorů a dalších ochranných pomůcek pro všechny Vaše zaměstnance se může dost prodražit a ovlivnit tak Váš byznys. Spolehlivým řešením mohou být roušky ViroBlok.

Smysluplná ochrana

Jak chránit sebe a své okolí? Nejjednodušší je používat ochranné pomůcky, které eliminují šíření virů na minimum. V současné době je povinnost nosit ve vnitřních prostorách roušku či respirátory. Toto nařízení se už pomalu ale jistě dostává i do venkovních prostor, proto bychom se měli ujistit, že naše roušky, které si pořídíme, mají ty správné vlastnosti, aby nás a naše okolí ochránili. Musí dobře sedět na tváři a musí být z adekvátního materiálu, který je neprodyšný, ale zároveň nás neudusí za pět minut.

Na klinikách Medik Haus se roušky Viroblok pravidelně používají.

Smysluplnou ochranou proti Covidu-19 se zabývají i na ViroBlok.cz, kde ve spolupráci se švýcarskými experty distribuují revoluční bavlněnou roušku s nejnovější technologií HeiQ. Roušky, které jsou naplněny technologii HeiQ, jsou efektivní ochrana proti virům a bakteriím. Bavlna má skvělé vlastnosti, díky kterým se rouška pohodlně nosí, je udržitelná a zvládnete ji až třicetkrát vyprat a znovu použít. Tato rouška je ošetřena revoluční švýcarskou antimikrobiální technologií HeiQ Viroblock, která zlikviduje viry a bakterie ihned po dotyku.

Vlastnosti bavlněné roušky s technologií HeiQ:

 • Efektivní ochrana proti Covid-19.
 • Velmi pohodlné nošení pro každodenní použití.
 • Likviduje bakterie a viry.
 • Textil může poskytnout hostitelský povrch pro mikroorganismy, a proto potřebuje antimikrobiální technologii, aby zůstal čistší a použitelnější po delší dobu.
 • Není nutná vyvářka.
 • Lze prát až 30krát při 40 ° C.
 • Skvělá udržitelnost bavlněného materiálu.
 • Šetrné k životnímu prostředí – přibl. 60x méně odpadu než u jednorázových masek.
 • Za cenu jednoho respirátoru FFP2 pořídíte až desítku bavlněných roušek, které lze použít až 30krát.
 • Tato rouška je ošetřena antimikrobiální technologií HeiQ Viroblock.
 • Ošetřené obličejové masky a roušky technologií HeiQ vykazují významně lepší snížení virové infekčnosti ve srovnání s neošetřenými kontrolními maskami.
 • Roušky s technologií HeiQ Viroblock s antivirovým a antimikrobiálním povrchem jsou schváleny americkým úřadem FDA.

Roušky Viroblok s technologií HeiQ prošly těmi nejnáročnějšími testy.

ViroBlok

Rouškou nechráníte sebe, ale hlavně své okolí. Pokud budete nemocní, a nemusíte mít zrovna Covid-19, rouška ViroBlok s technologií HeiQ zahubí bakterie hned po výdechu. Nicméně technologie HeiQ je jedna z prvních textilních technologií na světě, u nichž nezávislá instituce prokázala účinnost vůči SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19.

Rouška chrání Vás, ale především Vaše nejbližší.

Technologie v rouškách HeiQ Viroblock je navržena tak, aby bránila růstu a perzistenci bakterií a obalených virů na textilních površích. Jedná se o jedinečnou kombinaci technologie stříbra pro antivirový a antibakteriální účinek. Pro objednání jednotlivých kusů roušek ViroBlok využijte prosím našeho distributora pro ČR a Slovensko Medik Haus.

A co Vy, jakými ochrannými prostředky chráníte sebe a své okolí? Neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti a názory dole v komentářích.

21 Komentářů
 1. Nejlepší rouška ever!!!!

 2. Odebíráme ve velkým. Máme ve firmě 180 zaměstanců a kdybych měl každýmu kupovat respirátory (dva denně), tak se nedoplatim. Viroblok vydrží 12 hodin a dá se 30x vyprat, to je naprosto super a cenově skvělý.

  • Přesně tak, ušetří se docela dost peněz. Kupovat pravidelně respirátory je dost drahá záležitost.

 3. Já věděl, že pořídit si pár roušek nebude na škodu. Rozhodně je budem nosit i příští rok, možná i celej.

 4. Odpovědět
  Jindřich Píšťala 4. 12. 2020 at 11:32

  Jelikož je budem nosit ještě nějakou dobu, tak se viroblok určitě vyplatí víc než obyč rouška na jedno použití nebo respirátor, kterej je zbytečně drahej.

 5. I když roušky nesnáším, tak tahle mi nevadí. Docela dobře se v ní dejchá.

 6. Odpovědět
  Lenka Horvíková 1. 12. 2020 at 12:36

  Za tu cenu perfektní rouška, kterou můžu nosit celý den v práci a nemusím víc řešit. Navíc je šetrná a dobře sedí.

 7. Skvělá rouška, která mi denně ušetří čas i peníze, které bych musel investovat do drahých respirátorů pro stovku svých zaměstnanců.

 8. Výtečná a pohodlná rouška. Přes den ani nevím, že ji mám na sobě.

 9. Odpovědět
  Patricie Holaříková 18. 11. 2020 at 9:35

  Parádní rouška, přes kterou se dá pořádně dýchat i vevnitř, kde už tak není moc vzduchu. Vydržím v ní i dvě hodiny v obchodě a hezky sedí na obličeji.

 10. Rouška viroblok je perfektní alternativa, pokud se mi nechce platit zbytečně za respirátor. Určitě to ulehčí mým nákladům za bezpečnost zaměstnanců.

 11. Skvělá rouška. Teď na podzim už to není šije .celé česko, ale všichni jsou nas*aný, takže jsem rád, že si můžu koupit dobrou roušku na slušný peníze

 12. Perfektní rouška. Hlavně pohodlná, nemusím ji pořád měnit a pak ji stačí vyprat. Jelikož je budeme nosit podle mě i v příštím roce, tak ideální volba.

 13. Roušky Viroblok máme ve firmě všichni. Jsou pohodlné a dá se v nich normálně dýchat. Navíc z normálních roušek sem měl vyrážku a podrážděnou tvář. Z Viroblok roušek ne.

 14. Parádní rouška, se kterou se objevil kolega v práci. Za tu cenu vydrží mega dlouho.

 15. Mnohem lepší než respirátor. Ten mi vůbec nedrží na obličeji, pořád se posunuje.

 16. Odpovědět
  Marcela Řezáčová 10. 11. 2020 at 8:58

  Moc příjemná rouška, která nedráždí, nevadí a dá se v ní dýchat.

 17. Viroblok už máme v kanceláři všichni. V roušce se dá pracovat i několik hodin bez toho, aby vám nějakým způsobem ztěžovala dýchání. Taky je hodně pohodlná. Můžu s radostí jen doporučit.

 18. Rouška Viroblok je perfektní ochrana nejen před aktuálním covidem.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare