fbpx

Kvetu (recenze)

Jste milovníci přírody a záleží vám na tom, jak s ní zacházíme? Snažíte se bojovat proti znečištění a používat přírodní produkty v běžném životě, například kosmetiku. Tak to pro vás máme v naší recenzi skvělý tip. Značka Kvetu totiž vyrábí pouze přírodní kosmetiku z těch nejvybranějších zdrojů. Mrkněte, co jsme zjistili v naší recenzi.

Pokožka kvete

Značka Kvetu sice nemá ještě tak objemný sortiment, přesto už je o ní slyšet. Z Hradce Králové posílají po celé České republice produkty pouze z přírodních surovin, které jsou šetrné na pokožku v každém věku. V každé lahvičce tak najdete to nejkvalitnější, co příroda může nabízet.

Produkty Kvetu:

  • Bylinné balzámy
  • Mandlové oleje
  • Měsíčkové oleje
  • Hroznové oleje
  • Meruňkové oleje
  • Dárkové poukazy

„Jakožto rodáci z Františkových Lázní máme hluboký vztah k lázeňským procedurám, k péči o tělo i duši.“

Kromě vztahu k přírodě a lázeňským tradicím se Kvetu zajímá a přispívá na projekty spojené s vysazováním stromů a zvyšováním povědomí o přírodě. Samotné oleje nejsou příliš drahé a mají poměrně klasickou 100ml velikost, která je běžná u těchto výrobků. Přírodní oleje mají skvělé vlastnosti a i když se může zdát, že mastnou pleť léčíte prakticky mastným olejem, tak opak je pravdou.

přírodní oleje jsou ideální volbou v péči o pleť

Přírodní olej se vpije do pokožky, je velmi jemný a nezanechává pocit mastnoty ani nepříjemného plaku na těle. Naopak dodává pevnost a pružnost a pomáhá proti projevům stárnutí. Skvěle se absorbuje do kůže, takže se nemusíte bát mastných fleků na oblečení ani na kůži. A kromě pleti je můžete využít i v péči o vlasy. Podporují totiž růst a společně s masáží hlavy skvěle stimulují vlasové cibulky. Ač se to zdá neuvěřitelné, vlasy po něm nezůstávají mastné, jelikož se všechen olej vpije do pokožky a vlasových kořínků.

Máte zkušenosti s přírodními oleji? Objednáváte na Kvetu? Tak neváhejte a napište nám vaše názory dolů do komentářů.

fotozdroj: soc. sítě Kvetu.cz

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare