fbpx

Aesthevita (recenze)

Péče o vzhled už dnes není jen doménou žen, ale i mužů. Všichni přeci neradi stárneme a díky moderní vědě tomu můžeme i z velké části zabránit. Zájem o menší či větší zákrok v oblasti obličeje a těla tak stále vzrůstá. Ať už z osobního pocitu nebo tlaku společnosti. Estetická péče o tělo a plastická chirurgie už nejsou jen obyčejné zákroky, ale je to i otázka životního stylu, formy odpočinku a sebepoznání. Na klinikách k nabízeným procedurám patří i relaxace a pocit opečovávaní. A jaké estetické zákroky jsou u nás ty nejběžnější?

Facelift, rhinoplastika, endoskopie, aneb omlaďte se o pár let

Jak nejlépe zmírnit nežádoucí projevy stárnutí na tom nejviditelnějším místě, na obličeji? Zkuste facelifting. Procedura, která vás zbaví nepříjemných vrásek na čele, pod očima i kolem nich. Jelikož zákrok není invazivní, tak se nemusíte bát pomalé regenerace a i přesto se můžete těšit na dlouhodobý efekt. Kdy se vydat na facelifting záleží čistě jen na Vašem osobním pocitu, ale podle nových výzkumů je ideální zajít na zákrok po třicítce, kdy už kůže není tak pevná a začne ztrácet svoji přirozenou elasticitu.

Další oblíbenou procedurou je liposukce, neboli odsávání tuku. To se může týkat obličeje ale převážně břicha a stehen. Bohužel liposukce není řešením obezity, takže nezapomeňte, že i po takovémto zákroku musí do Vašeho života patřit běžný pohyb a sport. Bez toho můžete chodit na estetické kliniky třikrát za měsíc, ale jen vyhodíte peníze do koše. Převážně u žen jsou často vyhledávané rhinoplastiky, čili plastiky nosu a různé druhy plastiky prsou. Ať už ženám řeknete stokrát, že jsou krásné, tak jak jsou, nejdůležitější je, aby se ony samy cítily příjemně, a přesně proto tady estetické kliniky, jako klinika Aesthevita, jsou.

Vyberte si zákrok na klinice Aesthevita

Klinika Aesthevita je na poli plastické chirurgie velkým hráčem. Za léta praktikování praxe vytvořili tým špičkových chirurgů, kterým už svůj vzhled svěřily stovky spokojených klientů. Klinika si zakládá na individuálním přístupu k pacientům, přihlíží k přáním a hlavně dbá o jejich zdraví, které je na prvním místě. Ostatně za ně mluví odvedená práce a skvělé výsledky. Klinika je umístěna v jedinečné lokalitě v centru Prahy a nabízí širokou paletu procedur pro muže i ženy. Vybrat si můžete ze základních zákroků jako je lifting čela až po augmentaci prsou.

Procedury na klinice Aesthevita:

 • Lifting obličeje (Facelift)
 • Endoskopický lifting čela a obočí Endotine
 • Lifting horního rtu (Bullhorn Lip Lift)
 • Zvětšení rtů vlastním tukem
 • Plastická operace krku (Necklift)
 • Plastická operace očních víček (Blefaroplastika), lokální anestezie
 • Plastická operace očních víček (Blefaroplastika), celková anestezie
 • Plastická operace nosu (Rhinoplastika)
 • Plastická operace uší (Otoplastika)
 • Chirurgické odstranění lícních tukových polštářků (Bukální lipektomie)
 • Radiofrekvenční liposukce podbradku NeckTite
 • Vyplnění vrásek a tvarování obličeje vlastním tukem
 • Korekce jizev

Na všechny procedury, jejich průběh a cenu se můžete podívat v přehledném ceníku. Stačí si jen vybrat a nechat se zkrášlit. Nemusíte se ničeho bát. Klinika využívá nejmodernější vybavení, aby svým pacientům zajistila potřebný komfort po operaci i následné rekonvalescenci. Budete se hned cítit mladší, doslova.

A jak jste s klinikou Aesthevita spokojeni vy? Pokud máte zkušenosti s klinikou, neváhejte a napište nám do komentářů vlastní názor.

fotozdroj: soc. sítě kliniky Aesthevita

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare