fbpx

Rawito (recenze)

Zejména v létě se snažíme bojovat proti horkům všemožnými způsoby. Schováváme se ve stínu, pod hladinou vody v bazénu, ždímeme klimatizaci na plné obrátky nebo se snažíme zchladit něčím dobrým a ledovým na zub. Zvláště spotřeba nanuků a zmrzlin s teplem exponenciálně roste. Sladké a studené. Ve třiceti stupních ideální kombinace. A se zmrzlinou Rawito už se ani nemusíte bát nadměrné konzumace cukru. Produkty Rawito jsou totiž bez laktózy, lepku a umělých barviv. Na značku i její sortiment jsme se blíže podívali v naší recenzi, tak se můžete pustit do čtení.

Sladké nad zlato

Na začátku bývá vždycky inspirace a dobrý nápad. Pak už ale musí nastoupit vůle, síla a odhodlání. To se ukázalo jako klíč k úspěchu u značky Rawito. Zmrzlina plná ovoce bez přidaných barviv, zbytečného cukru a lepku. Vyrobená pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Následoval roční vývoj. Testování technologických postupů, ochutnávání a ladění. Pochopení biologie a chemie rostlinné říše. Výsledkem byla první raw bio zmrzlina na světě. 100% zdravá a chutná. Šetrně zpracovaná a složením jednoduchá. Rawito Ice Dream!

Užít si tak můžete několik skvělých příchutí raw bio zmrzliny. Veškeré suroviny používané na výrobu jsou totiž od tuzemských zemědělců a jejich úrody. Díky tomu tak ve zmrzlině najdete pravé kousky ovoce, kvalitní čokoládu nebo výborné oříšky.

Příchutě Rawito:

  • Arašídové máslo
  • Čokoláda
  • Kokos
  • Jahoda

Ekologie a udržitelnost

Všechny produkty Rawito se mohou pyšnit bio certifikátem, což znamená, že veškerý odpad z výroby se minimalizuje a důsledně třídí. Navíc všechen organický odpad se kompostuje tou nejpřirozenější cestou. I proto se výroba přesunula do Šumavských krajin, kde se k výrobě používá vlastní pramenitá voda.

„Co je dobré pro přírodu, je dobré i pro nás. U každého kroku, který v Rawito děláme, posuzujeme jeho udržitelnost a vliv na životní prostředí.“

Obaly nanuků jsou vyrobeny ze 100% kompostovatelných materiálů. Vrchní krabička je z recyklovaného papíru. Vnitřní průsvitný obal je vyrobený na škrobové bázi, který je 100% kompostovatelný.

A co vy, už jste vyzkoušeli zmrzlinu od Rawito? Tak neváhejte a napište nám do komentářů.

1 komentář
  1. Moc dobry nanuky.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare