fbpx

Waterdrop (recenze)

Voda je životadárný zdroj, bez kterého se neobejde žádný živý organismus na planetě. Je všude kolem nás a není náhoda, že se Zemi říká modrá planeta. Denně by měl člověk vypít minimálně tři litry vody, která napomáhá správnému fungování našich orgánů, dodává nám energii a můžeme díky ní dobře fungovat. Naopak dehydratace způsobuje únavu, bolest hlavy a naše tělo ztrácí důležité látky a minerály. Proto je denní pitný režim opravdu důležitý. Nejlepší je pít vodu v její nejčistší formě, jelikož když vypijeme tři litry slazených nápojů, přidá nám to akorát tak kila navíc. Proč si ale obyčejnou vodu trochu nevylepšit, například kostkou Waterdrop.

Oslaďte si život

Kostky Waterdrop jsou příjemný způsob, jak z obyčejné vody vytvořit perfektní osvěžující drink plný přírodních látek, vitamínů a minerálů. Nepleťte si Waterdrop se šťávou, nebo klasickými slazenými nápoji. Waterdrop obsahuje pouze přírodní extrakt z vybraných bylin a ovoce, které se procesem sušení a extrakce minimalizovali do malé rozpustné kostky, kterou jen hodíte do vody.

Waterdrop je jednoduchost sama.

Všechny rostliny a ovoce jsou sušeny speciálním procesem, kdy se zbaví vody a všechny potřebné látky jsou tak extrahovány na maximum. Zbylá velmi silná esence se poté kombinuje do nejrůznějších chutí, které polechtají Vaše chuťové pohárky v horkém létě. Osvěžte se náloží chutí, vitamínů a antioxidantů.

Obsah kostky Waterdrop:

 • Ženšen
 • Zázvor
 • Pampeliška
 • Opuncie
 • Broskev
 • Acaí
 • Baobab
 • Mango
 • Černý bez
 • Šípek
 • Černý rybíz
 • a další

Žádný zbytečný cukr

Všichni máme rádi sladké. A kdo říká že ne, tak ten lže. Všude kolem nás je spousta slazených nápojů, které jsou chuťově super, ale bohužel také plné cukru. Není žádným tajemstvím, že nejhorší na tloustnutí je alkohol, nezdravá strava a sladké nápoje. Když vypijete dva litry koly, je to jako byste na posezení snědli několik kostek cukru.

Vyzkoušejte všechny příchutě Waterdrop.

To ale u Waterdrop neplatí. Kapsle neobsahují žádné zbytečné a umělé cukry. Pouze přírodní, získané z bylin a extrahovaného ovoce. Takové cukry jsou pro tělo prospěšné a rychle se vstřebávají do těla, kde se přeměňují na energii. Také je rychleji spálíme. Cukr je sice nezbytnou součástí potravin i našeho jídelníčku, jeho konzumace ve velkém množství nám ale může způsobit nepříjemné, dokonce i závažné zdravotní problémy. Oslaďte si život zdravě s kapslemi Waterdrop.

Máte zkušenosti s produkty Waterdrop? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

4 Komentářů
 1. Odpovědět
  Jarmila Kovářová 15. 3. 2023 at 11:29

  Watterdrop mi teda absolutně nechutná. Měla sem teda jen nějaký bílý květ s růží a navoněná voda za nesmysl prachy. Zvrácenosts světa dnešní.

 2. Odpovědět
  Klára Navrátilová 8. 3. 2023 at 10:23

  Koupila jsem v Brně 3 krabičky, jednu s kofeinem a jednu nějakou s izoláty a jednu něco jako bílý čaj. Předražené, naprosto o ničem. Podle mě to je jen tahání peněz lidem z kapsy!

 3. Předražená pilulka sirupu a prodávat butilku na vodu za litr mi přijde úplně mimo mísu. Rakušáci prostě. Fakt totální blbost.

 4. Nepřijde mi to úplně neumělý, ale prej přírodní.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare