fbpx

Tvoje krabička (recenze)

Kosmetické výrobky jsou nedílnou součástí života žen. Ranní zkrášlovací rutina je tak běžná věc, že už na ní ženy mají vymezený čas stejně jako například na snídaní nebo cestu do práce. Vybrat si ale ty správné výrobky v záplavě značek není nic jednoduchého. Navíc kosmetika patří mezi ty dražší záležitosti, za které utrácíme, proto není radno zbytečně experimentovat s něčím, co neznáme. Nebo rovnou můžete vsadit na jistotu. Tvoje krabička je přesně to pravé pro všechny, kteří si zakládají na osvědčených značkách a kvalitních výrobcích. Pečujte o sebe s pořádnou dávkou luxusu.

Krabička pro všechny ženy

Nechte se každý měsíc hýčkat vybranou kosmetikou od předních světových značek, které určitě znáte. V unikátní krabičce najdete exkluzivní obsah pouze pro zaregistrované odběratele, kteří se mohou těšit na měsíční přísun novinek na poli dekorativní a pleťové kosmetiky.

Tvoje krabička obsahuje jen tu nejvybranější kosmetiku.

Tvoje krabička

V dnešní době nejde jen o to být krásná, ale i zdravá. Dopřejte své pleti pořádnou hydrataci díky kvalitním krémům. Pomozte svým vlasům najít znovu sílu s novými vlasovými přípravky. To vše najdete každý měsíc v krabičce.

Značky obsažené v krabičce:

 • LiP Smacker
 • Revlon
 • Bioderma
 • Benefit
 • Dermatherm
 • L´oréal
 • Oriflame

a další

Hodně kosmetiky za málo peněz

Pro naše odběratele máme připravené každý měsíc novinky, na které se můžete těšit. Udělejte si radost a zařiďte si členství, díky kterému se dostanete k nejnovější kosmetice za bezkonkurenční ceny. Využít můžete až roční předplatné, kdy ušetříte více jak dva tisíce korun. Dopřejte si tu nejlepší péči každý měsíc s kosmetickou krabičkou. S Tvojí krabičkou.

Tvoje krabička potěší každou ženu.

Tvoje krabička

„Myslím, že krabičku by si měla pořídit každá dáma, která ráda kosmetické produkty. Za mě 10 bodů z 10.“

Máte zkušenosti s kosmetikou Tvoje krabička? Podělte se s námi dole v komentářích.

1 komentář
 1. Odpovědět
  Františka Šáňová 25. 9. 2020 at 11:43

  A nevyjde levněji, když si vyberu kosmetiku, kterou mám ráda a podívám se, kde ji třeba mají v akci? 😀 😀

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare