fbpx

Thermo Anti-Age FX na klinice Platan Clinique (recenze)

Mezi nejčastější projevy stárnutí patří povislá kůže, špatně vyživená pokožka či nahromaděné vrásky v oblasti obličeje nebo dekoltu. I když se jedná o klasické projevy, které nemůžeme nikdo zastavit, jsou možnosti, jak je alespoň zpomalit. Sama se stárnutím bojuji vlastními zbraněmi, ale rozhodla jsem se obrátit na odbornou pomoc. Po prostudování mých možností jsem si vybrala ošetření Thermo Anti-Age FX na klinice Platan Clinique, o kterém se dočtete v připravené recenzi.

Kvalitní lifting

Dnes už není moc věcí, se kterými by si nedokázala estetická medicína poradit. Už není potřeba vše řešit plastickou chirurgií a invazivními zákroky. V současné době se hojně využívá technologie Thermage, která byla vyvinuta k odstranění ochablosti pleti a intenzivní stimulaci kolagenu. A přesně tuto proceduru, Thermo Anti-Age FX, najdete nově i na klinikách Platan Clinique. Thermo Anti-Age FX, které zajišťuje o 40% vyšší účinnost než předchozí technologie. Výsledkem je vypnutá pleť, redukce mimických vrásek, redukce ochablosti kontur, povadlosti spodních a horních víček. Ošetření je doporučeno pro ošetření obličeje, krku a dekoltu a také rukou.

Thermo Anti-Age FLX

Thermo Anti-Age FX je zcela neinvazivní, takže není nutný žádný chirurgický ani jiný zásah do kůže. S tím souvisí i nulová rekonvalescence, což znamená, že po návštěvě kliniky se budete moci věnovat všem svým dalším aktivitám naprosto normálně bez jakýchkoliv omezení. Jak jsem na klinice zjistila, zákrok je vhodný prakticky pro všechny muže i ženy, kteří si chtějí udržet své mládí o trochu déle. Existuje ale několik skupin, pro které se toto ošetření nehodí. Thermage určitě není vhodná pro těhotné, či kojící matky. Dále by se pak ošetření měli vyhnout lidé, kteří trpí těžkým onemocněním nervové soustavy nebo srdce. To jsou kontraindikace, které by mohly způsobit problémy.

I když jsou první výsledky viditelné hned po první návštěvě, nečekejte, že vrásky zmizí ihned. Thermo Anti-Age je pozvolný proces, kdy si tělo postupně samo tvoří vlastní zásobu kolagenu. Pleť je tak postupně viditelně hladší, vypnutá a také zdravější. Celkově se vaše kůže na problematických místech obrodí. Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí.

Proč na Thermo Anti-Age FX zajít:

 • Bezbolestná a neinvazivní procedura
 • Viditelné účinky hned po prvním sezení
 • Nejmodernější technika na trhu
 • Přívětivá cena
 • Žádná rekonvalescence

Pokud se rozhodnete pro Thermo Anti-Age FX, tak klinika Platan Clinique je ideální volba. Na konzultaci se dozvíte vše potřebné a můžete si sezení naplánovat. Máte také zkušenosti s procedurou nebo klinikou Platan Clinique?

44 Komentářů
 1. Odpovědět
  Klára Doležalová 23. 6. 2022 at 10:14

  Byla jsem před měsícem a jsem velmi spokojená! Doporučuji. Platan clinique navštěvuji asi 3 roky a je to solidní.

 2. Bránila sem se stárnutí jak to jen šlo, ale nakonec člověk stejně sáhne po moderní estetický medicíně. Nelituju!

 3. Za ty peníze to stojí.

 4. věk je jen číslo ale po týhle proceduře vám už nikdo věk správně netipne 😀 😀

 5. Stačí fakt pár sezení a vrásky jsou pryč.

 6. Úplně jsem nevěděla, co si pod tím názvem představit, nakonce zvědavost vyhrála a musím říct, že celkem příjemná procedura. Hlavní je, že to je bez bolesti.

 7. Laserové ošetření jsou top

 8. Je to hrozně příjemný 😀 přijde to taky někomu?

 9. Konec vrásek v Čechách 😀 😀

 10. Vrásky mám fakt hluboké, takže sem se smířila s tím, že se jich nezbavím. Díky Platan Clinique se mi je podařilo hodně zredukovat, což se odrazilo i na mém sebevědomí.

 11. Kašlat na vrásky, když existuje Platan Clinique 😀

 12. A vrásky už jsou naštěstí minulostí.

 13. Ou je, to zní fakt dobře. Kvalitního liftingu, co zbavuje vrásek není nikdy dost 😀 😀

 14. Odpovědět
  Adéla Trávníčková 16. 3. 2021 at 13:54

  Thermo Anti-Age? To je nějaká novinka?

 15. Odpovědět
  Kateřina Homolová 15. 3. 2021 at 16:53

  Už jsem v Platanu párkrát byla a vždy maximální spokojenost 🙂 Tohle anti age ošetření vypadá taky dobře. Vyzkouším hned jak to půjde 🙂

 16. Odpovědět
  Libuše Švecová 12. 3. 2021 at 10:34

  Pokud chcete zhubnout a budete k tomu i zdravě jíst a hýbat se, tak kila půjdou dolů sama, mám vyzkoušeno.

 17. Já bych chtěla vědět jestli jste na tom byli o kolik se vám podařilo shodit?

  • Hlavně se pak nevykašlete na pohyb, nebo nějaké cvičení, to je fakt důležité, jinak akorát vyhodíte peníze do koše

  • Odpovědět
   Simona Halasová 9. 3. 2021 at 10:05

   Váhu už přesně nevím, protože si nepamatuju kolik sem měla předtím, ale rozhodně je to vidět na první pohled, boky užší zadek menší, každopádně člověk u toho musí i cvičit nebo se aspoň nějak hýbat, jinak to nemá cenu

   • JJ přesně tak, důležité je se hýbat, kamarádka chodila pravidelně, ale snědla u toho všechno možný, po práci domů na gauč a pak se divila, že nevidí žádný výsledky. Pokud člověk nežije aktivním životem, nebo aspoň nejí zdravě, tak je to asi zbytečný.

   • Díky moc za odpověď 🙂

 18. Odpovědět
  Romana z Olomouce 3. 3. 2021 at 15:50

  Laser už je dnes ve všem. Čekám jenom, že budou laserové i kuchyňské příbory…

 19. Liftingu sem se bála, ale po první zkušenosti na Platan Clinique sem ráda, že sem ten strach překonala.

 20. Odpovědět
  Venda Malíková 1. 3. 2021 at 15:49

  Tak o tom čtu prvně. Zrovna jsem se rozhodovala nad něčím podobným, ale laser zní jako lepší varianta než řezánkí kudlou…

 21. To je teda zajímavý o tom jsem nevěděla. Pamatuju si, že moje maminka byla párktát na klasické liposukci a já osobně bych nešla když mi říkalajak je to nepříjemné.

 22. Naštěstí žijeme v době těchto vychytávek a člověk nemusí hned pod kudlu 😀

 23. Byla sem včera a boží. Je docela fajn nečekat na termín.

 24. Super věc. Člověk pohodlně leží a přístroj odvede veškerou práci. Bez bolesti, doporučuju 🙂

 25. Šikovná věcička.

 26. Ou jé, na tuhle mašinku sem čekala!! 😀 četla sem o tom recenze a těším se, prej to má parádní účinky

 27. Odpovědět
  Jarmila Vlasáková 18. 2. 2021 at 12:58

  Byla jsem v Platanu na liftingu. Nevím teda jestli to byl tady ten, ale byla jsem velice spokojená. Doufám, že se mě to zas nějakou dobu netýká 😀

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare