fbpx

Thermage FLX na klinice Platan Clinique (recenze)

Mezi nejčastější projevy stárnutí patří povislá kůže, špatně vyživená pokožka či nahromaděné vrásky v oblasti obličeje nebo dekoltu. I když se jedná o klasické projevy, které nemůžeme nikdo zastavit, jsou možnosti, jak je alespoň zpomalit. Sama se stárnutím bojuji vlastními zbraněmi, ale rozhodla jsem se obrátit na odbornou pomoc. Po prostudování mých možností jsem si vybrala ošetření Thermage FLX na klinice Platan Clinique, o kterém se dočtete v připravené recenzi.

Kvalitní lifting

Dnes už není moc věcí, se kterými by si nedokázala estetická medicína poradit. Už není potřeba vše řešit plastickou chirurgií a invazivními zákroky. V současné době se hojně využívá technologie Thermage, která byla vyvinuta k odstranění ochablosti pleti a intenzivní stimulaci kolagenu. A přesně tuto proceduru, Thermage FLX, najdete nově i na klinikách Platan Clinique. Thermage FLX, které zajišťuje o 40% vyšší účinnost než předchozí technologie. Výsledkem je vypnutá pleť, redukce mimických vrásek, redukce ochablosti kontur, povadlosti spodních a horních víček. Ošetření je doporučeno pro ošetření obličeje, krku a dekoltu a také rukou.

Thermage FLX je zcela neinvazivní, takže není nutný žádný chirurgický ani jiný zásah do kůže. S tím souvisí i nulová rekonvalescence, což znamená, že po návštěvě kliniky se budete moci věnovat všem svým dalším aktivitám naprosto normálně bez jakýchkoliv omezení. Jak jsem na klinice zjistila, zákrok je vhodný prakticky pro všechny muže i ženy, kteří si chtějí udržet své mládí o trochu déle. Existuje ale několik skupin, pro které se toto ošetření nehodí. Thermage určitě není vhodná pro těhotné, či kojící matky. Dále by se pak ošetření měli vyhnout lidé, kteří trpí těžkým onemocněním nervové soustavy nebo srdce. To jsou kontraindikace, které by mohly způsobit problémy.

I když jsou první výsledky viditelné hned po první návštěvě, nečekejte, že vrásky zmizí ihned. Thermage FLX je pozvolný proces, kdy si tělo postupně samo tvoří vlastní zásobu kolagenu. Pleť je tak postupně viditelně hladší, vypnutá a také zdravější. Celkově se vaše kůže na problematických místech obrodí. Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí.

Proč na Thermage FLX zajít:

 • Bezbolestná a neinvazivní procedura
 • Viditelné účinky hned po prvním sezení
 • Nejmodernější technika na trhu
 • Přívětivá cena
 • Žádná rekonvalescence

Pokud se rozhodnete pro Thermage FLX, tak klinika Platan Clinique je ideální volba. Na konzultaci se dozvíte vše potřebné a můžete si sezení naplánovat. Máte také zkušenosti s Thermage FLX nebo klinikou Platan Clinique?

11 Komentářů
 1. Odpovědět
  Venda Malíková 1. 3. 2021 at 15:49

  Tak o tom čtu prvně. Zrovna jsem se rozhodovala nad něčím podobným, ale laser zní jako lepší varianta než řezánkí kudlou…

 2. To je teda zajímavý o tom jsem nevěděla. Pamatuju si, že moje maminka byla párktát na klasické liposukci a já osobně bych nešla když mi říkalajak je to nepříjemné.

 3. Naštěstí žijeme v době těchto vychytávek a člověk nemusí hned pod kudlu 😀

 4. Byla sem včera a boží. Je docela fajn nečekat na termín.

 5. Super věc. Člověk pohodlně leží a přístroj odvede veškerou práci. Bez bolesti, doporučuju 🙂

 6. Šikovná věcička.

 7. Ou jé, na tuhle mašinku sem čekala!! 😀 četla sem o tom recenze a těším se, prej to má parádní účinky

 8. Odpovědět
  Jarmila Vlasáková 18. 2. 2021 at 12:58

  Byla jsem v Platanu na liftingu. Nevím teda jestli to byl tady ten, ale byla jsem velice spokojená. Doufám, že se mě to zas nějakou dobu netýká 😀

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare