fbpx

Swiss Esthetic (recenze)

Spousta lidi není spokojena se svým vzhledem. Ať už se jedná o estetický problém nebo redukci váhy. V dnešní době jsou také neomezené možnosti, jak si nechat své tělo upravit nebo zkrášlit. Není to jen otázka estetičnosti, ale i zdravého sebevědomí a motivace. Toužíte také po změně své vizáže, nebo úpravě problémových partií na svém těle? Není nic jednoduššího než si vybrat z desítky klinik plastické chirurgie, kde už se o Vás postarají. Ale kterou, když je jich tolik? S klidným svědomím Vám můžeme doporučit kliniku Swiss Esthetic,  která má za sebou roky zkušeností a stovky spokojených klientů.

Swiss Esthetic – nechte se hýčkat

Kliniky Swiss Esthetic najdete v Praze, Brně a Bratislavě. Na klinikách se řeší klasické procedury plastické chirurgie, ale s tím rozdílem, že se vše dělá neinvazivně. Tím pádem to pro Váš organismus není taková zátěž a rychlá rekonvalescence umožní skoro okamžitý návrat do běžného života.

V klinikách Swiss Esthetic najdete všechny známé procedury.

Swiss Esthetic

„Naší vizí ve Swiss Esthetic je poskytovat prémiovou kvalitu za dostupné ceny. Věříme, že každý klient si zaslouží tu nejlepší péči. Používáme postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků a jsme vybaveni přístroji na světové úrovni.“

Laserová liposukce Verjú

Jedna z nejoblíbenějších a nejčastějších procedur je laserová liposukce Vejrú. Efektivita této procedury je téměř okamžitá a je ověřeno, že jedinci, kteří podstoupili tuto laserovou liposukci, zhubli více než 10cm v oblasti břicha, pasu nebo stehen. Laser bezbolestně a neinvazivně rozpouští tuk na problémových místech hned pod Vaší kůží. Bezbolestně okamžitý efekt. To je laserová liposukce Vejrú.

Další procedury:

 • Laserová epilace Phoenix
 • Thermage FLX – obličej
 • Thermage FLX – tělo
 • Liposonix System model 2
 • LipoX SLIM
 • 4D lifting a omlazení
 • UltraX LIFT
 • Intenzivní ošetření pleti Face Care
 • Oxygenoterapie CO2
 • Tripolární radiofrekvenční lifting
 • Liftingový koktejl HSR++
 • Prémiová Injekční lipolýza
 • 4D lifting a omlazení
Ve Swiss Esthetic se o Vás postará profesionální personál.

Swiss Esthetic

Všechny procedury i s jejich bezkonkurenčními cenami najdete v přehledném ceníku. Na klinikách se netají inovativními metodami a individuálním přístupem ke každému klientovi.

Máte osobní zkušenost se Swiss Esthetic a byli jste spokojeni s výsledkem? Neváhejte a napište nám do komentářů.

8 Komentářů
 1. Naprosto příšerná zkušenost s „klinikou“. Přístup z 90. let, falešné stroje, podrážděná doktorka, špinavé prostředí a falešná reklama. NEUVĚŘITELNÉ

 2. Jednoznačně podvod na hlupáky na internetu. Tato esthetic je na urovni špatné kosmetiky s opravdu pravým pesrsonálem, stroji a materiálem:-) Pro hlupáky z vesnice abrakadabra Swiss

 3. Pan majitel vyrábí klece na pejsky a byl gay společník známých českých gay návrhářů. Potom se rozhodl s pražským podvodníčkem Petrem Šedivým, že budou operovat lidi a navezl do toho vlastní matku. Moc pěkná pakáž. Afrika toto, resp asie.
  Stroje z číny
  Botox z turecka
  Obsluha kosmetička
  Cena se slevou 90% , proč asi
  Špinavý kutloch
  Majitel pan Arsen 🙂

  Lidi jsou idioti, dobře jim tak.

  • Lenka S. ,

   Co je Vám do toho koho má v posteli?
   Co je Vám do toho, že vyrábí klece pro psy?
   Vzdělání má, rozvijí se a zlepšuje se spolu se svými zaměstnanci a je to vidět na službách, které poskytují. Je slušný, vždy vychází vstříc klientům a rozhodně nepíše tyhle trpné recenze na Vás. Protože kluci mají co dělat, na rozdíl od Vás. Jste rasistická závistivá žába, které se dusí ve vlastních slovních výkalech, která místo toho abyste se věnovala vlastnímu rozvoji se věnuje pomluvám. Otázka priorit no, pokud je Vám dost let, snad je jasné, že tyhle pomluvy nedovedou k dobrému konci hlavně Vás. Fuj. Dejte chlapům dělat, co je baví. Hleďte si svého. Hrůza! Jak tahle stránka může dopouštět falešných recenzí?! Jsem v šoku!

   • Dobrý den pane Arsen, trapno obhajoba vzdělání které má do medicínského opravdu daleko předaleko, Je dobře že se zlepšujete, ale v čem? V podvodech?

 4. – stroje z Číny
  – 0 dermatologů
  – 1000 reklamací
  – falešná reklama

  Švýcarská klinika 🙂 asi od přistěhovalce

 5. Swiss Esthetic by se mohla přejmenovat na Fake Esthetic. Pravé tam není opravdu zhola nic. Hnus velebnosti kdo dnes může „podnikat“ v oboru.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare