fbpx

Stěhování dohodou (recenze)

Stěhování je vždycky stresová záležitost, zvlášť když se stěhujete sami. Vše sbalit a na nic nezapomenout. Půjčit si auto, pokud nechcete jet vícekrát. Rozmontovat nábytek, uskladnit křehké věci a vše řádně popsat. Nějakým rozbitým se nikdy nevyhnete a o tom, kdo bude tahat krabice s knížkami si budete losovat a doufat, že nepadne řada na Vás. Co kdyby to šlo ale mnohem jednodušeji? Vlastně ani nebudete muset nic dělat, jen si zabalit. O vše ostatní se postará profesionální stěhovací firma. Ale jakou vybrat? Třeba tu ověřenou s dobrými recenzemi. Stačí si vybrat Stěhování dohodou.

Pohodlné a rychlé stěhování

Stěhování dohodou provádí veškeré stěhování speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním, upevňovacími stěhovacími popruhy, vysunovací plošinou a dalším základním vybavením přepravovacího vozu, jako jsou deky na stěhování, podložky a ostatní pomůcky pro bezpečné a kvalitní stěhování. Při práci používají prolože k probalení přepravovaného nábytku a předmětů.

Stěhování dohodou zajistí vše od balení až po dopravu.

Při stěhování nezapomínají používat ani molitany, matrace a polystyreny používané k zabezpečení proti posunu při náročnější přepravě. Zároveň se také používají při transportu do zahraničí, například do Anglie, Švédska, Dánska, vždy při použití trajektu. Na samotné balení při stěhování se vše balí do bublinkové, bublinkovopapírové a strečové folie, vlnitý papír k zabalení nejen výpočetní techniky, ale i starožitností, pěkného nábytku, cenných věcí a všech ostatních předmětů, které to vyžadují. Také například při manipulaci s těžkými předměty. Při stěhování se nezapomíná ani na výtahy a rohy společných prostor domů,  prostě tam kde je to zapotřebí.

Stěhovací práce

Stěhovací technika jako rudly, vozíky, podvozky k manipulaci jsou umístěny na každém voze jako profesionální nářadí. Stahovací popruhy a elastické pavouky k fixaci stěhovaného nábytku ke stěně, měkké textilní kšandy používané vždy při stěhování předmětů jak při stěhování po Praze i Evropě a také při Mezinárodní přepravě, stěhování bytů, kanceláří, velkých firem, stěhování archivů, knihoven a skladů jsou ve Stěhování dohodou schopni v kterýkoli den v roce, mimo vánočních svátků.

Neničte si nervy. Stěhování dohodou zařídí vše za Vás.

Při přemisťování těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení, kancelářské techniky, počítačů, kopírek a tiskárny, stěhování uměleckých předmětů a starožitností se můžete spolehnout na ty nejzkušenější pracovníky. Velikost použitého vozidla a počet pracovníků využitých při zakázce závisí na objemu zakázky a přání zákazníka. Nemusíte mít ale strach, že by se Vám vše potřebné nevešlo. Na přepravu čeká hned několik připravených aut ve vozovém parku.

Služby Stěhování dohodou:

 • Přestěhovat firmu
 • Přestěhovat byt, dům
 • Vyklidit prostory
 • Přestěhovat těžká břemena
 • Mezinárodní stěhování

Máte zkušenosti se stěhováním s firmou Stěhování dohodou? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

7 Komentářů
 1. Perfektně odvedená práce. Předem naceněná nabídka, perfektně zorganizovaná práce, demontovali i smontovali nábytek na novém místě. Slušné a milé jednání. Bez nich se s tím babráme ještě teď. Takže rozhodně mohu jen doporučit. Díky.

 2. Se stěhováním a panem Coufalem jsme byli velmi spokojeni. Sedl nám i jako člověk 🙂 Na všem jsme se bez problémů domluvili, vyšel nám vstříc i s posunem termínu stěhování, zapůjčil krabice a veškeré vybavení, zbytek nám pomohl dobalit na místě. Dokonce i rozmontovali nábytek a na novém místě zase smontovali a nepotřebné věci odvezli na sběrný dvůr. Obrovská pomoc a bez vás bychom to nezvládli. Děkujeme!

 3. Zdravím, možná by bylo dobré udělat takovouhle recenzi i na jiné stěhováky než jen v Praze. My jsme stěhovali naší babičku z Děčína k nám do Liberce a využili jsme služeb https://stehovanikoruna.cz/ , se kterými jsme byli také moc spokojení.

 4. Firma a pan Coufal mě stěhovali z Letné na Opatov. Byla jsem velmi pozitivně překvapena jejich prací a taky tím, že já sama jsem nemusela udělat nic. Nejdřív jsem se chtěla stěhovat svépomocí ale naštěstí mě pak „osvítilo“ a objednala jsem si tuto společnost. Všem doporučuji!

 5. Za mě taky super. Objednala jsem si službu na klíč, stěhovali mě z bytu z Letné na Opatov a o nic jsem se nemusela starat. Zpětně vidím, že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí, protože jsem nejdřív uvažovala o tom, že stěhování provedu svépomocí. Díky Bohu, že se tak nestalo !!! Takže DOPORUČUJI.

 6. Profesionální přístup,lidské jednání, pan Coufal je skvělý člověk. Chlapy jsou šikovný a sehraný, vozí i speciální covid box, prostě paráda. Ušetřili mi spoustu nervů. Děkuji, Alena

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare