fbpx

Pepis (recenze)

Období posledního roku se nedá nazvat jinak než hořké. Pohyb lidí je omezen pouze na území okresu, řada podniků a provozoven je z důvodu přísných vládních opatření uzavřená a volnočasové aktivity jsou omezené takřka na úplné minimum. Jak si v takových časech udělat radost a život si, jak se říká, osladit? Jednou z mála možností je mlsání a tím myslím nejen pochoutek s vysokým obsahem cukru, ale ti těch slaných. V klasických obchodech a supermarketech seženeme pouze ty tradiční české respektive evropské dobroty. Existuje ale i řada e-shopů, které se specializují a pochoutky ze vzdálenějších krajin, jako jsou USA nebo třeba Japonsko. Jedním takovým je i internetový obchod Pepis, který podrobněji rozebereme v dnešní recenzi.

Roztrhl se pytel s pamlsky

Kdo by čekal, že je trh s “nezdravými potravinami” nasycený a že se už nedá vymyslet žádná zázračná strategie, jak donutit lidi odhlédnout od nastupujícího trendu zdravého stravování, šeredně by se mýlil. Pár podnikavých hlav našlo cestu, jak znovu připomenou Čechům to, co umí po pití piva nejlépe: MLSAT! V poslední době se totiž na českém internetu začaly objevovat e-shopy s prémiovými zahraničními produkty. Doslova to nejlepší z celého světa je teď dostupné každému “za pár kliků” a rozhodně se nedá říct, že by to pro našince byl nedostupný špás. Řada těchto importérů sází i na bezkonkurenčně nízké ceny a jeden by měl pocit, že u nás tyto výrobky prodávají levněji než v místě jejich výroby. Oběť dnešní recenze, internetový obchod Pepis patří mezi ně. V podstatě od prvního momentu vaší návštěvy upozorňuje na výprodeje, akční ceny i výhodné balíčky. 

Pepis shop

Sleva našeho srdce

Zdá se to jako nejlepší a možná i nejprofláknutější prodejní strategie. Je nutné si ale uvědomit, že žijeme v České republice a v době na začátku nebo dost možná i v průběhu velké hospodářské krize. Češi slevy milují a pořádný štítek se slovem “AKCE” nebo “SLEVA” dokáže způsobit vyplavení velké dávky dopaminu do mozku. E-shop Pepis si to moc dobře uvědomuje a tak zvané akční nabídky má rozdělené hned do několika kategorií, jako jsou “MEGA SLEVY”, “VÝPRODEJ” a “VÝHODNÉ BALÍČKY”. 

To nejlepší z celého světa

Jak už bylo řečeno, mezera na trhu byla hlavně v sortimentu zahraničních produktů. E-shop Pepis se tak zaměřuje především na americké a asijské pochoutky, které se v běžných kamenných obchodech sehnat nedají. Jednou z nejprodávanějších značek je například Reese´s ze Spojených států nebo japonské tyčinky Pocky všech možných příchutí. Ať už jste tedy fanoušci západních nebo východních pamlsků, na své si jistě přijdete.

Pepis shop

Dodání je standardní

Doručení vašich vytoužených dobrot je naprosto stejné, jako v případě čehokoliv jiného. Základem je samozřejmě osobní vyzvednutí, které je zdarma. Dále je možné nechat si poslat balík na vámi určenou adresu nebo díky široké partnerské síti na kteroukoliv Zásilkovnu. Pak už jen stačí přijít do nejbližší pobočky s unikátním kódem pro vyzvednutí a dobroty jsou vaše!

Máte-li zkušenosti s internetovým e-shopem Pepis nebo jiným importérem prémiových zahraničních sladkých či slaných výrobků, budeme rádi, když se o ně podělíte v komentářích pod článkem.

Foto zdroj: web Pepis.shop

1 komentář
  1. Samý dobrý mňamky!!!! 😀

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare