fbpx

NutricBistro (recenze)

Dietu držíme z několika důvodů. Chceme zůstat ve formě, zhubnout nebo si pročistit organismus. Dieta ale neznamená jíst jen rýži a dušené kuřecí. Dieta může být plná skvělých surovin a zároveň bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály. Kdo má ale čas vyvářet každý den. Pravidelně chodíme do práce, máme koníčky, rodinu a často se odbýváme rychlým občerstvením nebo něčím mraženým do mikrovlnky. Když potom celý den nejíme a večer do sebe naházíme pět rohlíků a tři párky, tak se to zdravé stravě moc nepodobá. Naštěstí v dnešní době máme spoustu možností, jak jíst zdravě a zároveň netrávit v kuchyni hodiny času. Snídani, oběd i večeři si můžete objednat klidně na celý měsíc na NutricBistro. Mrkněte na naši recenzi.

Všechno se vejde do krabičky

Pokud termín krabičková dieta neslyšíte poprvé, tak už moc dobře víte, o co tady běží. Každý, kdo se chce ve shonu všedního dne pořádně najíst, už to určitě zkusil. Ale co když nemáte přes týden vůbec čas něco si uvařit? Navíc na celý týden a ještě si to nakrabičkovat. Od toho je tady web, který Vám s tím pomůže, NutricBistro. Až pět porcí čerstvého jídla až k vám domů a to každý den. Vytvořte si pravidelné stravovací návyky s kvalitním a nutričně vyváženým jídlem.

Za pomocí nutričních specialistů vytvořili v NutricBistro jídelníček, díky kterému si Váš metabolismus zvykne na pravidelný příjem rozmanitých živin a minerálu z kvalitních surovin. Nejen že se dobře najíte, ale zároveň tím preventivně předcházíte obezitě a mnohým chorobám s ní spojenými. Nikdo nechce mít náběh na infarkt kvůli váze, ať už v padesáti nebo v pětadvaceti. Zkuste krabičkovou dietu.

Co bude dnes dobrého?

Na výběr máte typ krabiček speciálně podle vašich potřeb. Potřebujete rychle shodit přebytečná kila? Zkuste low carb krabičky, kde je zejména nízkosacharidová strava. Ta má pozitivní vliv nejen na váhu, ale také má pozitivní vliv na zdravotní problémy, jako jsou prediabetes (inzulinová rezistence), časté pocity hladu, cukrovka 1. a 2. typu a vysoký krevní tlak.

Nebo pokud pravidelně sportujete a chcete si udržet formu, balíček Fit je ideální pro rozvoj a růst svalů a udržení váhy. Vyvážený poměr makroživin a vyšší obsah komplexních sacharidů je ideální pro ty, co se nemusí omezovat díky pravidelnému pohybu a zároveň chtějí jíst zdravě a chutně.

Ne nadarmo se říká, že při hubnutí dělá úspěch z 80 procent strava. Začněte jíst poctivě, zdravě, ale přitom lahodně. S NutricBistrem nebudete muset nic řešit, jen si vyzvednout svoji objednanou dávku bílkovin, vitamínů a minerálů. Navíc se nemusíte, že byste se brzo začali nudit. Jídla jsou pestrá a bohatá na rozmanité suroviny.

Hlídáte si stravu? Vaříte si, nebo využíváte nějakou krabičkovou dietu? Tak neváhejte a dejte nám vědět do komentářů.

1 komentář
  1. Raději si navařím 🙂

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare