fbpx

Nej.cz (recenze)

Poskytovatelé internetového připojení nepatří v Česku mezi nejoblíbenější firmy. Bývají první obětí našeho vzteku, když se začne sekat film, nemáme pro ně dobrého slova pokaždé, když stahování souboru překročí únosnou dobu. Kdo za naše neštěstí ale opravdu může? Kromě klasických poskytovatelů, jako je například O2 nebo Vodafone, figuruje na trhu i řada zajímavých českých firem, které se poskytováním internetu nebo televizních balíčků zabývají. Vybrali jsme jednoho z největších původně českých poskytovatelů  nejen internetu, Nej.cz, a podívali se mu pořádně na zoubek.

Dnes už nejde jen o internet

Pražská firma Nej.cz patří v součastnosti k největším tuzemským hráčům na našem trhu v oblasti poskytování internetu a televizních služeb. V portfoliu má řadu služeb přesahující pouhé internetové připojení. Samozřejmostí je například internetová televize, mobilní tarify nebo dokonce bezpečnostní kamery. Některé z těchto služeb jsou svým nastavením často dokonce atraktivnější než u konkurence.

Užijte si stovky filmů s Nej.cz.

Co od Nej.cz můžeme čekat:

  • TV přes internet
  • Internetové připojení
  • Kabelovka
  • Mobilní tarify
  • Telefonní “pevná linka”
  • Bezpečnostní kamery

2:1 pro Nej.cz

Mezi největší výhody poskytovatele Nej.cz patří jednoznačně poměr cena / výkon. V podstatě za pár korun dostanete kompletní balíček služeb vhodných jak pro domácnost, tak firmu. Další nespornou výhodou jsou moderní služby. V poslední době oblíbená televize přes internet doplňuje Nej.cz vlastní přehlednou aplikací, dostupnou i pro mobily a tablety, s intuitivním ovládáním i pro méně technicky zdatné jedince. Co se mínusů týče, převažuje především nejednotnost cenové nabídky napříč republikou. Finální cenu za služby se dozvíte v podstatě až před podpisem smlouvy.

Nej.cz je jedním z předních poskytovatelů internetu a kabelové televize.

Po sečtení všech pro a proti si Nej.cz určitě zaslouží naše doporučení. V konkurenci velkých technologických gigantů dokáže nabídnou mnohdy zajímavější a hlavně dostupnější kombinaci požadovaných služeb. Dokonce komunikace se zákazníky je na rozdíl od některých jiných velkých operátorů příkladná. Pořád ale platí, že je co zlepšovat. I tak držíme jedné z nejprogresivnějších českých internetových firem palce.

A co Vy? Znáte Nej.cz, nebo máte jiného poskytovatele internetu? Neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti dole v komentářích.

2 Komentářů
  1. Docela slušnej poskytovatel musím říct.

  2. Jo, jo, tyhle jsou dobrý. Máme od nich net.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare