fbpx

Nej.cz (recenze)

Poskytovatelé internetového připojení nepatří v Česku mezi nejoblíbenější firmy. Bývají první obětí našeho vzteku, když se začne sekat film, nemáme pro ně dobrého slova pokaždé, když stahování souboru překročí únosnou dobu. Kdo za naše neštěstí ale opravdu může? Kromě klasických poskytovatelů, jako je například O2 nebo Vodafone, figuruje na trhu i řada zajímavých českých firem, které se poskytováním internetu nebo televizních balíčků zabývají. Vybrali jsme jednoho z největších původně českých poskytovatelů  nejen internetu, Nej.cz, a podívali se mu pořádně na zoubek.

Dnes už nejde jen o internet

Pražská firma Nej.cz patří v součastnosti k největším tuzemským hráčům na našem trhu v oblasti poskytování internetu a televizních služeb. V portfoliu má řadu služeb přesahující pouhé internetové připojení. Samozřejmostí je například internetová televize, mobilní tarify nebo dokonce bezpečnostní kamery. Některé z těchto služeb jsou svým nastavením často dokonce atraktivnější než u konkurence.

Užijte si stovky filmů s Nej.cz.

Co od Nej.cz můžeme čekat:

 • TV přes internet
 • Internetové připojení
 • Kabelovka
 • Mobilní tarify
 • Telefonní “pevná linka”
 • Bezpečnostní kamery

2:1 pro Nej.cz

Mezi největší výhody poskytovatele Nej.cz patří jednoznačně poměr cena / výkon. V podstatě za pár korun dostanete kompletní balíček služeb vhodných jak pro domácnost, tak firmu. Další nespornou výhodou jsou moderní služby. V poslední době oblíbená televize přes internet doplňuje Nej.cz vlastní přehlednou aplikací, dostupnou i pro mobily a tablety, s intuitivním ovládáním i pro méně technicky zdatné jedince. Co se mínusů týče, převažuje především nejednotnost cenové nabídky napříč republikou. Finální cenu za služby se dozvíte v podstatě až před podpisem smlouvy.

Nej.cz je jedním z předních poskytovatelů internetu a kabelové televize.

Po sečtení všech pro a proti si Nej.cz určitě zaslouží naše doporučení. V konkurenci velkých technologických gigantů dokáže nabídnou mnohdy zajímavější a hlavně dostupnější kombinaci požadovaných služeb. Dokonce komunikace se zákazníky je na rozdíl od některých jiných velkých operátorů příkladná. Pořád ale platí, že je co zlepšovat. I tak držíme jedné z nejprogresivnějších českých internetových firem palce.

A co Vy? Znáte Nej.cz, nebo máte jiného poskytovatele internetu? Neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti dole v komentářích.

18 Komentářů
 1. Jedním slovem katastrofa …..neprofesionální, arogantní přístup jak na infolince tak i oddělení pohledávek, jeden velký chaos a bordel v poskytovaných informacích, není snaha o vyřešení situace, v našem případě lze mluvit i o naprosto neetickém jednání v případě seniora ….. nezbývá než se obrátit na Český telekomunikační úřad ….. za mne naprosto NE – a pokud máte možnost, vyhněte se této firmě a poskytovateli obrovským obloukem, ušetříte si hodně nervů, času i peněz ……

  • Jako byvaly zamestnanec byl jsem fizicky napaden v pracovni dobe, firma se vubec nepostavila problemu. Radsi to ututlala. Po nejake dobe mi byla dana vypoved z pracovniho pomeru. Falesne vedeni, vymlouva se neustale na nejake jine veci.

  • Jedním slovem katastrofa …..neprofesionální, arogantní přístup jak na infolince tak i oddělení pohledávek, jeden velký chaos a bordel v poskytovaných informacích, není snaha o vyřešení situace, v našem případě lze mluvit i o naprosto neetickém jednání v případě seniora ….. nezbývá než se obrátit na Český telekomunikační úřad ….. za mne naprosto NE – a pokud máte možnost, vyhněte se této firmě a poskytovateli obrovským obloukem, ušetříte si hodně nervů, času i peněz ……

   • Nej.cz ucinena katastrofa, nepretrzite problemy s pripojenim umocnene aroganci zakaznickeho servisu.Vse od pohlceni spolehliveho lokalniho operatora temito arogantnimi predatory. Dosla mi trpelivost koncim s nimi.

 2. Dobrý večer, tenhle net stojí tak na otevření mailu a to musíte doufat že se vám otevře, pokud chce zabit svoje prarodiče tak jim pořiďte tenhle internet :))

 3. Priserny. Denne vypadky. Koncime s nimi.

 4. Nej.cz stojí úplně za hovno každou chvilku to vypadne kord když se změní počasí a začne foukat vítr takže s tim že jste nejlepší natrhu a máte skvělou rychlost jděte doprdele s vámi už nikdy zločinci

 5. Stejné zkušenosti jako Marta – byl jsem zákazníkem Centrio, které bohužel koupili tihle experti. Služby jsou dost zoufalé, jejich televize mi vůbec nefunguje a navíc absolutně arogantní jednání – pokud člověk chce cokoliv změnit, tak se ho snaží natlačit do závazku na dva roky. Odcházím pryč …

 6. Naprostá katastrofa, taková banda podvodníčků. Si říkám vždy, když vidím jejich letáčky a plakáty všude jak jsou nejlepší..Horší internet jsem snad neviděla. Nejdřív k Vám přijdou domů, chovají se jak křupani, nechají po sobě „nepořádek“, pak najednou internet nefunguje, tak si člověk musí koupit zesilovač za 1100,- a nakonec ani s ním to nefunguje.. No nebudu přehánět, funguje asi na metru čtverečným ze 75m². Jinak zbytek jede člověk data.. Co pak s tím, když chci odejít kvůli nespokojenosti a lživé reklamě? Zaplať 2000,-. Zvláštní, že firma už asi čtyřikrát změnila název.

 7. Nej.cz Moje zkušenost je taková že providerovi platíme za 300Mb/s ale obvykle nám to snižuje tak na 50Mb/s a když příjde technik tak „přelisuje“ kabel tak že lisovačku jen přiloží a dělá z nás uplné idioty. Na 300Mb/s nám to jelo tak dva týdny z 5 měsíců. je mi líto že v dnešní době jde takhle okrádat lidi a nemít z toho žádné problémy. Kdybych si měl vybrat jakého providera tak Nej.cz nikdy víc

 8. Předtím jsem byla na Centriu.m Pak ho pohltila někdy vloni Nej.cz.Televize se seká, kolem 21 hodiny internet padá, ani maily nejdou přečíst.

 9. Já mám od Nej.cz televizi i internet. Už od roku 2017. Tehdy to ještě byl RIOnet. Ale bohužel poslední půl rok se mi zdá, že ten net nějak vypadává a přepínání programů, tak blbne a je pomalé.

 10. Docela slušnej poskytovatel musím říct.

 11. Jo, jo, tyhle jsou dobrý. Máme od nich net.

  • Děláte si srandu stoji úplně z hovno

  • Já je mám také mnoho let. Začátky byly opravdu zoufalé. Ale jelikož v Klatovech nebyla tenkrát pobočka a nebylo možné se s nimi spojit, zůstala jsem. Sem tak byl problém, ale vždy, když jsem chtěla od nich odejít, snížili mi platby, za což chválím. Tak jsem u nich doposud. A teď? Už vloni zjara problémy, prý Wi-Fi router, tak jsem ho koupila. Letos najednou úplně němo. Technici prý potěšili, vyměnili modem, ten přivrtali na zeď. Prý vše ok. 🙈 Kultura za 450Kc za půl hodiny funkčnosti. A to se vyplatí. A to, že museli vrtat za skříní, tak ji odšoupli, byli tři 🤣. Samozřejmě, že je zničená parketová podlaha zrenovovaná vloni v červnu. A tohle!!! Tohle mě fakt dožralo. Za mě asi tohle. Pokud vás nic netrápí, ujdou. Ale běda, běda.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare