fbpx

MOLOTOW™ (recenze)

Víte, co spojuje modeláře, učitelku výtvarky, graffiti sprejera, lakýrníka a profesionálního kaligrafistu? Že ne? Možná vás to překvapí, ale potkávají se v jednom obchodě. Nemáme teď samozřejmě na mysli obyčejnou sámošku, ale ryze specializovanou prodejnu v centru pražských Holešovic – speciálku výtvarných potřeb MOLOTOW™, která se zaměřuje na špičkové spreje, fixy a barvy pro potřeby právě zmíněných oborů. No a právě na tento krám se dnes zaměříme. 

Umělecky založená značka

Hodnoty značky MOLOTOW™ úzce souvisí s jejich napojením na uměleckou komunitu. Snaží se pro ni neustále vyvíjet nové inovace v oblasti barevných sprejů a kreslících nástrojů. A to se jim daří. V průběhu let se z MOLOTOWu™ stala jedna z nejžádanějších značek celosvětové graffiti scény. Dokonce jako vůbec první přišli s inovativním aerosolovým sprejem bez míchacích kuliček a to není všechno. Nedlouho po uvedení tohoto MOLOTOWu™ No.1 přišla firma s další důležitou vychytávkou. Světlo světa spatřila edice určena především pro precizní a urban art – MOLOTOW™ PREMIUM a taky kompletní řada univerzálních akrylových ONE4ALL™ popisovačů, které se taky ihned zařadily mezi vůbec nejvyhledávanější produkty svého segmentu.

Produkty značky MOLOTOW™

Osobně nebo přes net

Realitou dnešní uzavřené doby je, že pokud nemáte e-shop, neprodáváte. To si v české pobočce MOLOTOWu™ moc dobře uvědomují a v této oblasti nezůstávají pozadu. V jejich internetovém obchodě můžete objednávat z veškerého, značkou produkovaného, sortimentu od plechovek se spreji přes kompletní sady fix až po lahvičky s barvami pro doplnění prázdných popisovačů. Navíc z osobní zkušenosti můžeme doporučit e-shop bedlivě sledovat, protože firma průběhu roku ráda vyhlašuje různé slevové akce typu povánočních, novoročních, středoročních a všechno možné ročních výprodejů.

Pro každého něco

Jak už ale bylo řečeno. Ať už jste osmdesátiletý modelář nebo dvacetiletý sprejer, v MOLOTOWu™ si určitě přijdete na své, pokud je pro vás kvalita prioritou. Po vyzkoušení jistě uznáte, že se obyčejné laky z drogerie nebo levné fixy z papírnictví vůbec nemohou rovnat pokročilé německé kvalitní produkci značky MOLOTOW™. Proto doporučujeme vyzkoušet!

1 komentář
  1. To je hustý, vůbec sem netušil, že něco takovýho existuje.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare