fbpx

Lion sport (recenze)

Sport patří, nebo by alespoň měl patřit, do našeho běžného života snad každý den. Pro někoho je totiž sportovní výkon na hranici zkolabování i výstup do schodů domů s nákupem. Ale teď vážně. Pokud děláte nějaký sport, potřebujete k němu i vhodné sportovní oblečení a náčiní. Zvláště oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a když vám pomůže zvýšit i váš výkon, má jedině body navíc. Kde takové oblečení můžete koupit? Například na e-shopu a obchodech Lion sport. Mrkněte na naši recenzi, kde jsme na obchod blíže podívali.

Vše pro sport

Lion sport už je léty prověřený e-shop, který je na našem trhu dost známý. Spolupracuje převážně se značkami Adidas, Rebook či Puma a sortimentu od těchto značek tam najdete nespočet. Pojďme se tedy spíše zaměřit na silné a slabé stránky, než na nějaké představování.

Velké plus vidíme právě v menším počtu nabízených značek. Jelikož je Lion sport autorizovaný obchod těchto tří velikánu ve sportovním odvětví, tak zde najdete opravdu vše, co byste mohli potřebovat na jakýkoliv sport. Samy jsme si zkusili vyhledat oblečení na tenis, fotbal či basketbal a našli jsme přesně to, co jsme chtěli. Problém nastává v množství a velikostech. Často se stane, že vyhledaný produkt sice je, ale ne ve vaší velikosti a to docela dlouhou dobu. Tudíž ho pak začnete hledat jinde.

Sortiment Lion sport:

 • Obuv
 • Oblečení
 • Doplňky
 • Sportovní náčiní
 • Plavky
 • Volný čas

Další pozitivní zprávou jsou pravidelné a celkem velké slevy, které když budete sledovat, tak zvládnete své kousky pořídit s opravdu velkým cenovým rozdílem. A jelikož je doprava i dobírka čím dál víc drahá, jednoduše si zadarmo vyzvednete objednané zboží na pobočce. Pokud je ovšem ve vašem městě. Na to, jak dlouho tady obchod působí, tak má velice málo poboček.

Nicméně i přes pár nedostatků patří Lion sport mezi naše oblíbené e-shopy, na které se díváme, když hledáme něco na sebe na sportovní aktivity.

A co vy, máte s obchodem pozitivní zkušenosti? A kde nakupujete sportovní oblečení? Neváhejte a napište nám svoje názory dolů do komentářů.

fotozdroj: soc. sítě lion sport

2 Komentářů
 1. Lion je podle mě úplná katastrofa, pokud nejste kopačka, tak tam nevyberete nic. A když jo, tak dražší než jinde.
  Nedoporučuju.

 2. Tady nakupuju rád.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare