fbpx

Kosmetika Dan Dur (recenze)

Přírodní kosmetika se těší čím dál větší oblibě. A rozhodně to není nic neobvyklého, jelikož její blahodárné účinky poznali už stovky spokojených uživatelů. Je to i tím, že čím dál častěji kladou lidé důraz na ochranu životního prostředí a používáním ryze přírodní kosmetiky tak zabraňují dalšímu znečišťování. Ale zpět ke kosmetice. Ta může v některých případech obsahovat spoustu zbytečné chemie, aditiv a barviv, které nejsou pro naše tělo absolutně vůbec prospěšné při delším používání. Naproti tomu přírodní kosmetika využívá sílu látek, které v přírodě běžně najdete. Sílu másel, nebo olejů poznáte po pár použitích. Toho jsou si vědomi i ve společnosti Dan Dur, kde přišli s vlastní přírodní kosmetickou řadou. A přesně na tu jsme se podívali v naší recenzi.

Nový hráč na trhu

Značka Dan Dur je docela mladý a dynamický projekt, který se rozjel na dobrém základu svých produktů. Mezi ně patří hlavně stoprocentní přírodní oleje nejen pro kosmetické, ale i vnitřní využití. Oleje Dan Dur jsou bohatým zdrojem živin, minerálů a převážně nenasycených kyselin, které lidé již mnoho let používají pro zachování krásy, mládí a zdraví. Oleje Dan Dur neobsahují žádná chemická aditiva, barviva a další příměsi.

Kosmetické produkty Dan Dur jsou založeny na čistě přírodní bázi.

Produkty Dan Dur:

 • Kosmetické oleje
 • Olejové směsi
 • Kosmetické mýdlo

Kromě olejů máte na výběr také z olejových směsí a kosmetických mýdel. Pokud sáhnete po olejových směsích, zaujmout Vás mohou oleje proti vypadávání vlasu, celulitidě, nebo vráskám. V nabídce jsou i směsi na podporu růstu vlasů a jejich regeneraci. Směs olejů často obsahuje oleje z ovocných plodů a exotických rostlin. Ve směsi proti celulitidě tak například najdete směs Jojoba, broskvového, mandlového a hroznového oleje. Co se týče másel, jejich pravidelné používání prospěje Vaší pokožce už po několika použitích. Jejich hydratační účinky jsou maximálně podpořeny svým přírodním složením s aktivními látkami. K výběru je mýdlo s arganovým olejem, levandulové mýdlo, nebo konopné mýdlo, které má pozitivní účinky na suchou a citlivou pokožku, včetně kůže náchylné na akné.

Vyzkoušejte přírodní oleje Dan Dur.

Žádné produkty Dan Dur kosmetiky nejsou a nikdy nebudou testovány na zvířatech. Bezpečnost svého sortimentu prokazuje značka jinými cestami, které jsou v souladu s přírodou. Značka také nabízí úplné vrácení peněz, pokud budete s určitým výrobkem nespokojeni. To jen značí, že si značka za svými výrobky stoprocentně stojí. Pokud se bojíte, že si nakoupíte drahou kosmetiku, kterou nestihnete ani spotřebovat, nemusíte se bát. Produkty Dan Dur mají expirační dobu od jednoho roku až do dvou let. Olej by měl být skladován uzavřený v tmavých prostorech, z čehož ideální je ho uchovávat v lednici.

A co Vy? Máte už zkušenosti s oleji, nebo mýdly Dan Dur? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

10 Komentářů
 1. Já používám Dan Dur Wrinkless na vrásky. A proti vráskám je to opravdu nejlepší z toho co jsem vyzkoušela. Mohu jen doporučit

 2. Já používám Dan Dur proti akné. Vyzkoušela jsem mnoho přípravků proti akné, ale jediný Dan Dur Acne Therapy mi pomohl. Musím moc pochválit tuto směs přírodních olejů.

 3. Doporučeno, vyzkoušeno, doporučuji dále. Ty jejich vůně jsou geniální.

 4. Odpovědět
  AGÁTA VEČEŘOVÁ 19. 11. 2020 at 10:32

  Skvělý produkty, které se mi moc líbí a ráda jimi obdarovávám i své okolí.

 5. Odpovědět
  DENISA KUČEROVÁ 4. 11. 2020 at 22:34

  Mám vyzkoušené mýdla a opravdu hezky voní. Vytváří hustou pěnu, jsou příjemná. Oleje je mám v plánu zkusit.

 6. Pro mě úplně neznámá značka, ale co jsem slyšela, tak si ji v mém okolí všichni vychvalují.

 7. Já to mám s Dan Dur stejně. Nikdy jsem o tom neslyšela, až mi to doporučila kamarádka. Teď už od nich objednávám pravidelně. Moc se to tady v ČR nevidí.

 8. Miluji směsné oleje od Dan Dur. Především používám Anti Hair Loss a taky Nail Therapy. Ty jsou naprosto skvělé.

 9. Wrinkless na vrásky používá i můj manžel. Jednou jsem to na něj zkusila a taky se v tom našel. Takže holky nebojte se to zkusit i na těch chlapech. Oni se sice brání, ale pak jsou rádi.

 10. Souhlasím. Dan Dur je skvělá značka. Dlouhou dobu jsem používala oleje od Renovality, ale Dan Dur mi sedí tak nějak víc.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare