fbpx

Jelení lůj originál (recenze)

Pravidelná péče o naši pokožku je takřka denní samozřejmostí. Máme spoustu hydratačních krémů, samoopalovacích másel, bylinných olejů nebo mastiček. O pokožku se staráme nejen na obličeji, ale po celém těle. Na jednu část našeho těla ale možná tak trochu nechtěně zapomínáme. A to je přitom celý den vidět a je vystavena denním i nočním vlivům, zimě i teplu a mohou se na ni ošklivě projevit počáteční příznaky nemoci. O čem že je řeč? Přece o rtech. Ty bychom za žádnou cenu neměli opomíjet. Měli bychom taktéž udržovat hydratované, zdravé a plné svěžesti. A proč ne rovnou s pomocí toho nejlepšího pomocníka, Jelení lůj originál.

Jelení lůj originál

Vaše rty toho o vás umí prozradit opravdu hodně. A mnoho toho také dokážou říct ostatním i beze slov. Rty jsou více ovlivňovány vnějšími vlivy denodenně mnohem více než si možná vůbec uvědomujeme. Proto pečujte o ně s láskou a starostlivostí stejně jako o pokožku. Díky jedinečnému složení je Jelení lůj Originál to nejlepší, co jim můžete poskytnout, ať jste kdekoliv.

Jelení lůj. To nejlepší pro Vaše rty.

Jelení lůj zajistí přirozenou hydrataci a svěžest pro každé rty bez rozdílu věku. Díky originální přírodní receptuře zprostředkuje dlouho trvající příjemný pocit namazaných a chráněných rtů. Ideální ochrana v sychravém počasí a mrazech bez nepříjemných pocitů. Ověřená kvalita prostřednictvím generací již už více jak šedesát let.

Jelení lůj skvěle slouží k intenzívní péči o suché, rozpraskané a jinak narušené rty. Mast obsahuje kombinaci přírodních aktivních látek, které účinně působí na rychlou úlevu. Rty po aplikaci zůstávají zvláčněné, vyživené a revitalizované.

Jelení lůj originál je nejlepší partner pro zdravé a hydratované rty.

Díky obsahu vitamínu E jsou dále chráněny před působením volných radikálů. Bambucké máslo spolu s kyselinou hyaluronovou poskytuje rychlou úlevu a hydrataci. Mast jemně ale zároveň hloubkově pečuje o vaše rty.

A co Vy, máte vyzkoušený Jelení lůj originál? Tak neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare