fbpx

Honor (recenze)

I když se může zdát, že Huawei je ještě celkem mladou značkou na trhu, tak jí to nebránilo, aby už pod svoji hlavičkou nepustila na trh další. Honor je značka chytrých telefonů, která byla uvedena na trh v roce 2013. Jsou kladně přijímány hlavně díky vstřícné ceně a elegantnímu designu. Pojďte se s námi na telefony Honor podívat trochu blíže.

Elegance a styl

Značka Honor cílí na nejrozšířenější skupinu zákazníků, mladé lidi. Ti si rádi potrpí na styl a důraz na značku. Dnešní digitální generace má spoustu nároků na to, jak by měl vypadat ideální smartphone a co vše by měl umět. Proto se v Honor zaměřili především na výdrž na jedno nabití. V současnosti není problém cokoliv a kdekoliv stáhnout z internetu přímo do mobilu. Váš smartphone to ale může dost zpomalovat. Ne však nové typy od Honor, které jsou na stahování připraveni velkou pamětí a silným procesorem, který zabrání sekání aplikací a pomalého rozjezdu při stahování.

Honor má širokou paletu zajímavých produktů.

Podtitul značky zní „For the brave“ – „Pro odvážné“, což přesně vystihuje krok značky Huawei vytvořit další vlastní brand. Sám Huawei není u nás na tuzemském trhu brán jako tradiční značka jako například Samsung nebo Apple, kterým lidé stále dávají přednost. To se s produkty Honor může změnit. Rychlost a design jsou hlavní kritéria, kde Honor uspěl a také umí oslovit široké masy skvělým moderním PR. Zatím to vypadá, že Huawei udělal chytrý tah s novým brandem, když se to se samotnou značkou Huawei tak úplně nepodařilo.

Chytré hodinky patří mezi stěžejní produkty firmy Honor.

Dalším lákadlem je cena, která se oproti konkurenci drží přívětivě nízko. Poměr cena/výkon hraje zásadní roli při rozhodování, za kolik a co si koupíme. V tom tato značka může mít před ostatními značkami náskok. Ačkoliv se může zdát, že levnější značky z Číny nebudou tak kvalitní jako ověřené tradiční firmy, opak je pravdou. To podtrhuje i fakt, že Honor patří mezi pět nejprodávanějších značek chytré elektroniky v České republice.

Máte zkušenosti se značkou Honor? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare