fbpx

Vilo servis (recenze)

Čeká vás velká společenská událost? Svatba nebo koncert, na které sháníte techniku, ozvučení či catering? Tak mrkněte na naši recenzi. My jsme se na firmy zajišťující komplexní služby pro kulturní a společenské akce podívali blíže a nyní si o tom můžete udělat obrázek i vy. Hlavně nás zaujala firma Vilo servis, která se v oboru pohybuje už od roku 2006. A co vše pro vás může zařídit. To už se dozvíte v článku.

Pořádná technika

Co ale v případě, kdy plánujete větší party nebo svatbu? Budete muset přemýšlet nad tím, jak své zázemí rozšířit, kde sehnat ozvučení nebo jídlo pro desítky hostů. Starosti však lze hodit za hlavu, jelikož většinu věcí za vás může zařídit správná firma. Ve Vilo servis se specializují na komplexní služby pro kulturní a společenské akce více jak patnáct let. Za tu dobu zařídili a technicky vybavili stovky akcí.

Vy se tak nemusíte o nic starat. Firma dodá techniku společně s lidmi, kteří ji umějí ovládat, catering na kterém se předem dohodnete či zajistí kvalitní osvětlení na večerní program. Firma disponuje vlastním technickým vybavením, a proto je v rámci poskytovaných služeb zcela soběstačná a nezávislá na externích subdodavatelích.

Služby Vila servis:

  • produkce a dramaturgie akcí
  • pronájem zastřešených pódií a párty stanů
  • kompletní ozvučení akcí
  • zajištění osvětlení
  • zajištění cateringu
  • autodoprava

Už žádné další zbytečné vyhazování peněz na pronájem stanů, ozvučení nebo podia. Sežeňte vše na jednom místě i s dopravou, stavbou a následným rozložením od firmy Vilo servis. Vaše akce ještě nikdy neproběhla tak hladce. Ať už se jedná o konferenci, rodinnou oslavu, koncert či svatbu. Vám stačí si akci pouze užít a nechat všechny starosti na profesionálech.

A co vy? Máte v plánu větší akci a sháníte komplexní služby? Nebo už máte s firmou Vilo zkušenosti? Neváhejte a dejte nám vědět do komentářů.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare