fbpx

Sambucol (recenze)

Používáte doplňky stravy? Tak to jedině dobře. Jejich výpomoc se hodí při oslabené imunitě, únavě nebo třeba při zvýšeném sportovním výkonu. Pomohou také na špatnou pleť či prostě a jednoduše doplní Vašemu tělo potřebné vitamíny a minerály. Tak jako tak byste ale před užíváním doplňků měli být pozorní a ostražití. Ne každý doplněk má správné složení, tudíž bychom se neměli spoléhat na reklamu, ale na složení a radu od lékaře, který nám může říci, co za doplněk stravy potřebujeme. U složení je důležité, aby zbytečně neobsahoval umělé látky, které by nakonec nemuseli být k užitku, ale spíše ke škodě. Přírodní doplňky stravy jsou proto ideální volbou, například Sambucol.

Sambucol

Pokud hledáte doplněk stravy, nebo sirup proti kašli či pomocníka na zvýšení imunity, produkty Sambucol jsou správnou možností. Sambucol je stoprocentně přírodní doplněk z černého bezu, připravený speciálním (patentovaným) procesem extrakce, který uchovává ve výtažku jednu jeho důležitou složku – AntiVirin. AntiVirin je to, co dokáže zabránit virům v proniknutí do buněk a množení se uvnitř. Šťáva z černého bezu vyrobená obvyklým způsobem, tuto složku neobsahuje.

Pro lepší imunitu a zdraví je tu Sambucol.

Sambucol prošel ve světě již téměř 30 lety úspěšných klinických testů. Jeho oblíbenost je založena na účinnosti proti chřipce, nachlazení a mnoha virových infekcích. Dokáže také podstatně posílit a upravit oslabenou imunitu, která může často vést i ke vzniku alergií. Sambucol zaručí odolnost vůči infekcím v období chřipek a nachlazení.

„Chodím rád běhat, ale v tomhle počasí často dostanu ošklivou rýmu nebo chřipku. Moje imunita není nic moc. Před týdnem jsem cítil, že na mě něco vlezlo. Začal jsem kašlat, bolela mě hlava a celé tělo. Kamarád měl doma Sambucol sirup. Dal mi ho a já ho pil přímo z lahvičky během dne a do večera jsem jí dokončil. Opravdu to zabralo, druhý den jsem byl fit, úplně v normálu. Sambucol rozhodně doporučuju.“

Pokud jste se ale už nachlazení či kašli nevyhnuli, na řadu může přijít přírodní sirup, který tlumí kašel, bolest v krku, posiluje imunitu a snižuje horečku.

Sambucol je i pro děti v podobě tabletek s tvarem medvídků.

A co Vy, máte zkušenosti s produkty Sambucol? Neváhejte a napište nám dolů do komentařů.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare