fbpx

PSgamer.cz (recenze)

Ať si říká kdo chce, co chce, hrát si můžete v každém věku. A jelikož žijeme v technické době plné neuvěřitelných možností, domácí zábava představuje skoro až neomezené možnosti. Každý z nás vyzkoušel nějakou tu hru na počítači nebo konzolích všeho druhu. A ať už je Vám dvanáct nebo třicet, hry Vás mohou bavit stejně v každém věku bez ohledu na pohlaví. Přesně pro takové fanoušky her a zvláště pak pro fanoušky PlayStation konzole vznikl web PSgamer.cz, kde každý den najdete novinky, recenze, obrázky z připravovaných her nebo videa.

Hraji, hraješ, hrajeme

První konzole PlayStation od Sony vyšla už před těžko uvěřitelnými šestadvaceti lety a způsobila revoluci v hraní konzolových her. Od té doby ušla technika i konzole dlouhou cestu a v součastnosti se můžeme těšit na nejnovější přírůstek do PlayStation rodiny, PlayStation 5. Nejenže je Sony konzole nejprodávanější na světě, ale každý rok hry, které na ně vychází, posouvají hranice představivost i technického zpracovaní o pořádný krok dál. A pokud jste také vášniví hráči, web PSgamer.cz je přesně to místo, kde najdete vše, co potřebujete.

S PSgame.cz Vám neuteče žádná nová hra.

Na webu najdete zajímavé články o vydaných hrách, připravovaných novinkách i hodnotící recenze. PSgamer.cz se zaměřuje pouze na PlayStation a hry, které vyšly, nebo vyjdou na tuto konzoli. Projekt vznikl za velkého úsilí herních fanoušků, kteří chtěli jednotný web, kde by se každý hráč dozvěděl o hrách a herních novinkách všechny dostupné informace. Redakce má přes dvacet let zkušeností v herním odvětví a sami redaktoři jsou aktivní hráči, kteří ví, o čem mluví. Kompletní obsah webu je tvořen nezávisle a není sponzorován, tudíž jde pouze o tvrdou práci a lásku k hraní jako takovému.

Sekce na PSgamer.cz:

 • Novinky
 • Videa
 • Spekulace
 • Články
 • Speciály
 • Hry
 • Trofeje

Kdo si hraje, nezlobí

Herní web ale není jen o hrách a o tom, která je špatná nebo dobrá. To nakonec stejně posoudí každý hráč sám. Ale jde i o nejaktuálnější novinky z herního světa, o vývoji nových her, o práci herních studií, nebo technologickém pokroku. Zajímalo Vás někdy, co dělá takový herní vývojář, co musí umět, jak pracuje a co ho na tom baví? A věděli jste, že každé studio má své scénáristy, kteří se nejednou zapotí při vymýšlení příběhů, které se vyrovnají, dokonce v posledních letech, předčí hollywoodské filmy? To všechno se totiž na webu PSgamer.cz dozvíte a dozvíte se mnohem víc.

Na PSgamer.cz najdete nejnovější recenze.

Pokud Vás hry baví PSgamer.cz je místo, kde se každý den můžete dozvědět aktuální novinky, přečíst zajímavé články, nebo se jen tak pobavit nad videi z herního světa. A pokud Vás hry nebo konzole nebaví, měly by. Protože kdo si hraje, nezlobí.

Už jste se podívali na web PSgamer.cz? Tak neváhejte a podělte se s námi o Vaše zkušenosti a dojmy dole v komentářích.

4 Komentářů
 1. Super web, stýská se mi po čištěných časopisech o hraní, ale když najdu vše na jednom místě online, tak mám radost. Navíc tam jsou pořád novinky a nic mi neuteče.

 2. Parádní, je vidět, že redaktoři rozumí hrám i problematice herního průmyslu. Není to jen „to se mi líbilo/nelíbilo“. Pro hráče nová povinnost ke čtení.

 3. Herních webů není nikdy dost. Nejlepší jsou denní aktuality.

 4. Tak z tohohle mám radost. Na soc. sítích jedou a mají aktuální novinky i recenze. Prostě paráda.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare