fbpx

PROROZVOZ (recenze)

Vlastníte e-shop, bistro či restauraci a řešíte, jak své produkty dostat do světa? Česká pošta a kurýrní služby Vám nevyhovují a řešit ve svém podnikání ještě vlastní dopravu je nad Vaše síly? Vyzkoušejte novinku PROROZVOZ! Jedná se o logistický start-up, který se specializuje na „Same day delivery“ – Vaši zakázku doručí ten samý den. Celá společnost stojí na profesionálních kurýrech a jejich nové technologii. Dispečer Vám je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

PROROZVOZ nabízí rozvoz objednávek do 30 minut, možnost nočního rozvozu, schopnost obsloužit celou Českou republiku a jednoduchou webovou aplikaci, kde můžete sledovat a editovat sv objednávky. Pokud vlastníte gastro provozovnu můžete využít jejich služeb bez obav o kvalitu doručovaného jídla. To zajistí profesionální vybavení v každém autě.

Vlastníte-li e-shop, může Váš zákazník očekávat objednané zboží ještě ten samý den, API dokumentace, snadné propojení, možnost platby dobírkou a párování plateb jsou samozřejmostí. Dokonce i v kanceláři je kurýrů potřeba pro přepravu dokumentů.

PROROZVOZ vyřeší dovážku Vašeho zboží po celém městě.

PROROZVOZ Vám po úvodní konzultaci nabídne optimální řešení logistiky právě pro Váš business. Spolehnout se rozhodně můžete na rychlost, a to vše bez starostí o auta, nehody, nespolehlivé řidiče nebo dopravní zácpy. Vy se tak můžete starat o to podstatné a dál rozvíjet své podnikání bez starostí navíc.

Výhody služeb PROROZVOZ:

 • Rychlost
 • Noční provoz
 • Rozsah po celé ČR
 • Zkušenosti – doručeno přes 1 milion objednávek
 • Profesionalita – pravidelné školení kurýrů a prozákaznický servis
 • Technologie
 • Webová aplikace pro sledování a editování objednávek
 • Dokumentace k API

Máte zkušenosti se službami PROROZVOZ? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

24 Komentářů
 1. Mam naprosto tragickou zkusenost s firmou prorozvoz. Naprosto neprofesionalni chovani k obchodnim partnerum, chaos, nedodrzovani podminek. Podle me na hrane podvodu!

 2. Zdravím taky mám zkušenost s touhle firmou a jako katastrofa!! jako rozvozce musím platit CNG co to je za blbost?? Ptáte se jiných firem např dáme jidlo, Wolt jestli to taky takhle mají a řeknou ne to ne vše hradí firma.. nejsou to malé částky za měsíc si vyděláte cca 28 tisíc a z toho vám strhne 7 tisíc za CNG. Jako sorry ale pokud chtějí něco rozvažet tak ať to platí oni a ne my vždyť rozvažíme pro ně, ne pro sebe.

  • Má zkušenost je naprosto identická. Kataztrofalni chování nejen k zaměstnancům ale defacto ke každému.

 3. Za mě mám tedy zkušenost dobrou a už tu jsem nějakou tu dobu. Peníze vždy včas na úctě. Na práci si taktéž nemůžu stěžovat.

 4. Z firmou mám taky zkušenost a dodnes nechápu, jak muže fungovat. Smejdi, kteří vás natáhnou do minusoveho businessu, který snad žije jen z predikci.
  A nakonec pokud jim kývnete po vás chtějí uhradit minusove částky za daný měsíc 🙂 proč by ne, když vlastně je to “vás business”. A rada co s tím? Ta mě dostala úplně, “tak si vemte úvěr” kolega v ČR je v tom už za mega :))
  Už nikdy více…

 5. Dobrý den, kdo má špatnou zkušenost s firmou Prorozvoz, obraťte se prosím na můj mail ohledně zapojení se do připravované reportáže. buresovaevca67@gmail.com

  Děkuji!

  • Odpovědět
   zaměstnanci prorozvoz 23. 2. 2023 at 11:34

   Dobrý den Evo, napsali sme vám za řidiče. Jsme zaměstnanci prorozvozu a chceme se přidat. Máme i kamarády s hospodami a ty podělali ještě víc. Máte všše v mailu.

 6. Dobrý den všem, chystí se natáčení o nekalých praktikách firmy Prorozvoz. Tak snad to šmejdy odnaučí dělat z řidičů pitomce a ze zákaznáku blbce

  • Pane Lisy, kontaktujte mne, prosim e-mailem ohledne Vasi pripravovane reportaze – jsem spolupracujici kuryr a myslim, ze mam pro Vas materialy a dukazy, ktere by Vas mohly zajimat.

 7. Mám stejnou zkušnost jako řidič. Jen v mým okolí vím o 5 dalších co jsou podvedení touto vipečenou firmičkou. Už jsme psali i na Primu a zvažují natáčení. Jeden z těch řidiču tam má mamku co tam dělá ve zpravodajství, tak snad ty šmejdy sejmou pořádně!

  • Chování řidičky auta SPZ 7AZ 2741 hnus,hnus,hnus (odhazování odpadků před obchodem).Takovou entitu bych u mě ve firmě nezaměstnal. Fakáče ať si dělá na svoje rodiče,asi se takhle doma zdravili ve své domovině.

  • Dobrý den, tak toho bych se taky rád zúčastnil. Můžete semka napsat nějakou formu jak se vámi spojit a dohodnout společný postup?

 8. Odpovědět
  Adam Pěnička, Brno 22. 9. 2022 at 22:18

  V Brně jednoznačně nejhorší rozvoz jídla. 2x za seboustudené, rozmlácená krabička a borec co to dovez vypadal že umře a nadával na vlastní firmu. nepěkná zkušenost. nikdy víc!

 9. Prorozvoz si hraje na kapitalistickou firmu, ale pravdou je že ji vede kuchař a nepoužitlný koncipient. Nemají šanci mezi žraloky z oboru. Snad se trh brzy očistí o podvodníčky a rádoby chytráky. Naletěl jsem na spolupáci s nimi a z našeho dobrého jídla díky své rychlosti a nespolehlivosti dokázali udělat šlichtu pro prasata.

 10. Mám hodně negativní zkušenost s touhle “firmou”.
  Peníze vyplácí na dvakrát nebo se snaží člověka vždy nějak vyždímat. Aby nemuseli vyplatit vše co mají.
  Kurýři u nich vydrží max měsíc a radši jdou k jiné firmě.
  Cele vedení firmy se přetvaruje, tak jak jsem nikdy nikde nezažil.

  • Mně okradli o 11 tis Kč . Jsou to podvodníci co jen někde něco látají a lžou. Rozhodne pro ně nejezděte a nic od nich neobjednávejte.

 11. Jezdil jsem pro ně,a pořád problém s placením.Po posledním nedoplatku výplaty jsem u nich skončil.

 12. Prorozvoz mi pomohl rozjet byznys mimo naši prodejnu a teď můžeme mít zákazníky po celém městě. Perfektní spolupráce.

  • Mám špatnou zkušenost v Ostravě s firmou Prorozvoz kterou vede jako franžis firma Triple B Unite s.r.o. z Markvartovic, v zastoupení O.Balog.
   Směny 11 nebo 12 hodinové, ale platí pouze 91/2 nebo 10hod. Výše jmenovaný je k vám milý pokud chce,aby jste vzali směnu navíc. Ale odměn se nedočkáte! Na naopak .Strhnout vám tzv. ,,pokuty“,Ale nikdy se nedozvíte za co. V tomto je mu nápomocný J.Zemčák! Když jsem se ptal na odměny bylo mě řečeno, že se mám projevit. Když jsem se ptal na vysvětlení, tak mě bylo řečeno, že mám donášet na kolegy. Což v mém případě to neexistuje! ALE našli si takového. Nejprve rádoby předák. Teď vím, že tento člověk R.Novelinka se svým donášením vypracoval na oslovení v Ostravě Boss Roman. Super může si otevřít firmu bonzkariera.cz. A v závěru mě když jsem končil z důvodu stěhování na výplatu obrali téměř o 7000,- kč

  • A to psal kdo? 🙂 to je opravdu reálný příspěvek někoho z prorozvozu lol

  • Největší zloději neplatí svým zaměstnancům moje nejhorší pracovní zkušenost a jídlo přivezou po 1,5h jděte se zahrabat!!!!!!!

 13. Nevím úplně, jak to funguje, ale mě vozí jídlo domů za chvíli vždycky. Za mě lepší než dáme jídlo.

 14. Do práce si necháváme vozit oběd už jenom od nich. Objednáme a za půl hoďky jíme.

 15. Rychlý a spolehlivý rozvoz. Navíc už má spolupráci s mojí oblíbenou restaurací, takže není co řešit.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare