fbpx

Lunzo (recenze)

V dnešní době není problém sehnat na internetu takřka cokoliv. Od auta, elektroniku, oblečení po šperky a dokonce domy. Pro tyto účely slouží mnoho internetových portálů, které nejsou specificky zaměřeny na určitý druh produktů, ale nabízejí široký sortiment. Většinou jsou tyto portály z Číny či Taiwanu, což se odráží i na cenové dostupnosti produktů, ale často i na kvalitě. Jedním z takových portálů je i Lunzo.cz. Zajímá Vás, co vše je možné tam sehnat? Tak čtěte dál.

Made in China

Internetový portál Lunzo.cz slouží jako e-shop dovozového zboží přímo od prvotních dodavatelů, kteří jsou převážně Číny či Taiwanu. Proto sortiment neprochází zbytečně přes více dopravců a prostředníků. Díky tomu je sice cena opravdu nízká, ale kvalita výrobků někdy nemusí odpovídat nabízenému zboží. Sice je pravda, že i velké firmy jako Adidas či Nike mají své továrny v asijských zemích, tady se ale nejedná o světoznámé a zavedené značky. Spíše jde o bezejmenné výrobky, které hodně věrně napodobují známé produkty.

Sortiment Lunzo.cz:

 • Oblečení a doplňky
 • Boty
 • Dům a zahrada
 • Elektronika
 • Kabelky, batohy a peněženky
 • Sport a zábava
 • Šperky a hodinky
 • Vše pro děti
 • Zdraví a krása

Nakupování přes tyto portály má ale i své výhody. Například na Lunzo.cz máte u veškerého zboží garantováno doručení zdarma. Nezáleží na velikosti ani ceně objednávky, za dopravu nic nezaplatíte. Dalším důvodem je, že společnost Lunzo.cz zbytek poštovného ani nepřičítá k ceně zboží, ale odečítá si jej rovnou ze své marže. Právě díky tomu jsou ceny zboží na tomto e-shopu v porovnání s konkurencí velmi příznivé a dostupné široké veřejnosti.

Na Lunzo seženete oblečení i doplňky za skvělé ceny.

Za své nákupy můžete získat i zajímavé bonusy, které využijete při dalším objednávání. Bonus platí za první 3 nákupy uskutečněné do 30 dnů od registrace. Získat můžete finanční slevu minimálně od 100 korun výše.

Nebojte se vrácení

Může se stát, že zboží, které jste si objednali, nebude odpovídat slibované kvalitě. Zvlášť u takovýchto e-shopů není nikdy nic jisté, i když se situace i kvalita postupně zlepšují. Rozhodně se ale nemusíte bát, že byste ztratili své peníze a museli si nechat nekvalitní produkt. Na Lunzo.cz můžete vše v klidu a bezvýhradně vrátit, za což Vám budou vráceny peníze v plné výši.

Lunzo garantuje i vrácení peněz, pokud budete s objednávkou nespokojeni.

Nákup na těchto portálech může být někdy risk, nebo zisk. Každopádně nikdy nemůžete předem vědět, v jaké kvalitě zboží nakonec přijde. Zvláště když se těchto e-shopů objevuje čím dál víc. Nakonec to asi sami nikdy nezjistíte, pokud si něco neobjednáte. Můžete zkusit třeba Lunzo.cz.

Máte zkušenosti s objednáváním na Lunzo.cz? Tak neváhejte a podělte se o ně s námi dole v komentářích.

1 komentář
 1. Pozor!!! Zaplacené zboží nedodají, nic si u nich prosím Vás neobjednávejte!

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare