fbpx

Glukorizin (recenze)

Cukrovka je závažné chronické onemocnění v podobě nedostatku inzulinu v krvi. V současné době ztěžuje život tisícům lidí, kteří mají zdravotní omezení a spousta z nich si do konce života musí píchat injekce. Kvůli zvýšenému obsahu cukru v krvi pak nastávají i omezení v jídle a pití. Dá se říct, že „cukrovkáři“ to nemají v životě vůbec lehké. Stále si na něco dávat pozor, měřit si cukr a omezovat se. To se může změnit, pokud pravidelně užíváte Glukorizin. O jaký doplněk stravy se jedná se dozvíte hned v následujících řádcích v naší recenzi.

Diabetes dělíme na 2 základní typy:
absolutní nedostatek inzulinu → diabetes mellitus I. typu
relativní nedostatek inzulinu → diabetes mellitus II. typu

Co ale kdyby šel cukr v krvi jednoduše snížit doplňkem stravy?

Mějte cukr pod kontrolou s Glukorizinem
Doplněk stravy Glukorizin je přípravek, který čistě využívá velkou sílu exotických asijských bylin. Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a pomáhá metabolismu glukózy. S Glukorizinem můžete zkusit snížit cukr přírodní cestou, jelikož kromě sušených bylin neobsahuje přípravek žádné umělé složky. Díky tomu je velice šetrný k Vašemu tělu.

Glukorizin udrží Váš cukr pod kontrolou.

Glukorizin

Díky tvrdé práci Jana Křístka, který se při výrobě Glukorizinu nechal inspirovat ve Vietnamu starými bylinkářskými mistry, se tento doplněk stravy mohl dostat až do Vašich lékárniček.

Obsah Glukorizinu

 • sušený oddenek Alisma Orientalis
 • sušený kořen Atractylodis macrocephalae
 • sušený plod Cornus Officinalis
 • sušený sklerocium Poria Cocos
 • sušený oddenek Cyperus Rotundus
 • sušený list Gymnema sylvestris

Užívejte Glukorizin maximálně 3x denně po dvou tobolkách. Dávkování můžete podle potřeby upravit, ale nezapomeňte si pravidelně měřit hladinu cukru v krvi, abyste si užíváním Glukorizinu spíše neuškodili. Všeho s mírou.

Recenze na Glukorizin jsou od klientů pozitivní.

Glukorizin

Glukorizin je notifikován Ministerstvem zemědělství ČR a jeho zdravotní nezávadnost potvrdil i Státní zdravotní ústav. Je k dostání v lékárnách nebo přímo na autorizovaném E-shopu, kde najdete výhodná balení Glukorizinu a další zajímavé přírodní produkty bez přidaných aditiv, například přírodní protein. Zatočte s vysokým cukrem jednou provždy přírodní cestou. Zkuste Glukorizin.

Máte už zkušenost s doplňkem stravy Glukorizinem? Podělte se s ostatními o Vaše poznatky dole v komentářích.

5 Komentářů
 1. Proč nám ho tedy nenapíše lékař když je to takový zázrak?

 2. jsem spokojena doporučuji

 3. Zcela souhlasím s paní Sýkorovou.
  Ad pí Macková: Nic pociťovat nemusíte, stačí si změřit cukr. A mně ho srazil o několik jednotek. Když mi teď došel mám hned o tři jednotky víc.
  Z mého pohledu je to zázrak. Byť to leze dost do peněz. Ale nedá se nic dělat, nic jiného mi tak nezabralo a to ani léky.

 4. Odpovědět
  Soňa Sýkorová 30. 4. 2020 at 9:58

  Glukorizin užívám již několik let a jsem velmi spokojená. Nemyslím že je to placebo.

 5. Vyzkoušla jsem a nic tedy npociťuju. Další placebo hon. Glukorizin nedoporučuju, vyhozené peníze prostě.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
 • Total (0)
Compare