fbpx

Eggo Bag (recenze)

Hledáte tašku, kabelku, brašnu? Něco z kvalitního materiálu a nejlépe od tuzemského výrobce? Tak vyrazte na Žižkov, kde najdete obchod Eggo Bag.  Ručně dělané tašky všeho druhu z těch nejkvalitnějších materiálů.

Taška je styl

V dnešní době toho člověk nosí spoustu. Klíče, peněženku, telefon, sluchátka a další osobní věci, které se do kapes prostě nevejdou. Proto není na škodu poohlédnout se po stylové brašně či kabelce. Samozřejmě se musí hodit k tomu, co máme ve skříni, musí něco vydržet a i kdyby byla dražší, měla by být z kvalitního materiálu. Takový sortiment najdete v Eggo Bag, lokální dílně na Žižkově, kde ručně šijí moderní a bytelné brašny, kabelky nebo batohy.

Já sám jsem opět začal nosit batoh. Je to pohodlnější než všechno nastrkat do kapes a pořád si vytahovat kalhoty. Hledal jsem tudíž nějaký pohodlný, šikovný ale kvalitní batoh, který mi vydrží déle než jednu sezónu. VEggo Bag na výrobu produktů používají vybrané kvalitní materiály pouze od lokálních dodavatelů. Jednotlivé návrhy se ručně vyřezávají, barví, poté se osazují doplňky a opět ručně dávají dohromady.

Sortiment Eggo Bag:

  • Aktovky
  • Batohy
  • Kabelky
  • Tašky
  • Peněženky
  • Pásky
  • Doplňky

„S kůží jsem pracoval poprvé v deseti letech, když jsem si opravoval hokejovou výstroj. Později však přišla sázka, která mě s brašnářstvím nerozlučně spojila. Eggo sídlí na pražském Žižkově. V showroomu si můžete prohlédnout veškeré produkty nebo třeba jen nakouknout do dílny. Produkty vyrábíme v malých sériích a díky tomu můžeme zaručit vysokou úroveň kvality.“

Jelikož se produkty vyrábí jednotlivě, nebo v menších kolekcích, představivosti se meze nekladou, a proto vám v Eggo Bag mohou upravit nebo vyrobit brašnu či kabelku přímo podle vašich přání. Skoro každý kus, co opustí obchod je tak trochu originál i díky ruční výrobě. Nemusím asi zdůrazňovat, že sortiment je ze 100% kůže a výrobci zaručují životnost až 25 let. To už je slušná doba.

A co vy, nosíte raději brašnu, kabelku nebo si potrpíte na batohy? A už máte něco z obchodu Eggo Bag? Neváhejte a podělte se s námi o vaše zkušenosti dole v komentářích.

1 komentář
  1. Můj oblíbený shop.

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare