fbpx

Draps (recenze)

V současné době není moc zvykem, aby na visačce nebo textilní etiketě bylo něco jiného než Made in China. Sice ušetříte pár korun, ale neměli byste počítat s přílišnou kvalitou. Co ale kdyby bylo oblečení, které by na etiketě mělo „ušito v České republice“? Přesně takové šije olomoucká firma Draps. V této tradiční tuzemské firmě najdete kvalitní materiály, moderní střih a skvělé ceny. Už jste ho zkusili?

Zlaté české ručičky

Olomoucká firma Draps s.r.o. patří mezi oblíbené výrobce oblečení nejen fashion konfekce, ale i sportovního a volnočasového oblečení. Ryze česká společnost působí na trhu už od roku 1998, za tu dobu se dostala se povědomí široké veřejnosti díky kvalitnímu oblečení z pevných a příjemných materiálů. V široké paletě oblečení najdete ucelenou kolekci sportovního oblečení i doplňkové výrobky pro nejrůznější řadu sportů. Na své si přijdou i aktivní lidé, kteří svůj čas rádi tráví v přírodě. Volnočasové oblečení Draps je pohodlné a vytvořené tak, aby jste se v něm venku cítili pohodlně a zároveň v teple.

V Draps najdete kvalitní materiál a moderní střihy.

V Draps si vždy vybere ze širokého sortimentu.

V posledních čtyřech letech se v Draps věnují také dámské fashion konfekci. Moderní šaty, halenky, nebo kostýmky sledují poslední trendy ve světě módy a snaží se co nejvíce přiblížit svým zákaznicím. V Draps kladou důraz především na kvalitu, originalitu a pohodlí. Díky kreativnímu myšlení se tak v oblečení krásně skloubí elegance s funkčností. To vše v srdci Olomouce.

 „U nás si můžete být jisti. Od samého začátku fungování naší společnosti šijeme v Olomouci a nehodláme na tom nic měnit ani do budoucna.“

Pravidelně se můžete těšit na nové kolekce, na kterých vývojové oddělení společnosti neustále pracuje. S novými postupy, střihy a materiálem tak vznikají inovativní nápady na rozmanité oblečení pro všechny pohlaví bez ohledu na věk. V Draps dbají na své dobré jméno, proto je kontrola kvality samozřejmostí. Výsledkem je oblečení, které vydrží, dobře se nosí a má moderní look.

V Draps si vybere každý.

Nakupujte v Draps stejně jako Česká Miss.

Máte doma oblečení od Draps? Jste s ním spokojení? Neváhejte a napište nám Vaše názory dolů do komentářů.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare