fbpx

Acond (recenze)

Vysoké teploty, úmorné horko i ve stínu, pocení, únava. To jsou velice známé negativní projevy léta, když ho nemůžeme trávit u vody, ale v práci nebo v místnosti bez klimatizace. Právě klimatizace je mnohdy jediná záchrana, která nám zabrání padnout. Bohužel jsou často dost drahé a nejen pořizovací cenou, ale i spotřebou. Pokud se v klimatizacích nevyznáte, určitě využijte služby firmy, která se ně specializuje. Například firma Acond, která už má zkušenosti na trhu více než 40 let. A to nejen na poli klimatizací, ale topných systémů a podlahových vytápění. Mrkněte na naši recenzi.

Teplo nebo zima

Firma Acond nabízí celé kompletní topné a klimatizační systémy, zahrnující kromě podlahového topení i tepelná čerpadla s patentovanou chytrou regulací Acond Therm, panely pro solární ohřev vody, nerezové akumulační nádoby, bojlery s integrovaným tepelným čerpadlem a široký sortiment klimatizačních zařízení.

Pokud si nejste jistí, co přesně potřebujete, nevadí. Stačí se spojit s firmou, přednést jim své požadavky a možnosti. Vám poté budou představeny veškeré možnosti a technická řešení od vzduchotechniky a po samotnou klimatizaci nebo topný systém.

Proč Acond?

  • Česká společnost s dlouholetou dobrou pověstí
  • Vývoj vlastních produktů
  • Dispečink a servisní oddělení
  • Velká flexibilita rodinné firmy
  • Náhradní díly a produkty skladem
  • Pomoc při projektování, proškolení po telefonu
  • Vynikající reference
  • Kvalitní certifikování partneři po celé ČR

„U klimatizace ACOND věnujeme péči každému detailu. Velkou výhodou je plná technická podpora, dostupný servis a náhradní díly. Pokud je klimatizace vyráběna s orientací na nízkou cenu, je to znát na každém jednotlivém použitém dílu. Na kompresoru, odhlučnění, kvalitě plastu, velikosti výměníků atd. To vše se odrazí na hlučnosti, spotřebě el. energie a životnosti.“

Pokud hledáte spolehlivou a tichou klimatizaci s plnou technickou podporou a to vše za příznivou cenu, pak je klimatizace ACOND správná volba. Nebudete se muset bát příliš vysoké hlučnosti ani spotřeby. Navíc klimatizace Acond vynikají oproti jiným i designově, takže ve vašem interiéru nebudou zbytečně moc vyčnívat a kazit celkový dojem.

A co vy, jak bojujete s horkem? Nebo už máte klimatizaci dávno nainstalovanou? Neváhejte a podělte se s námi dole v komentářích.

Podělte se s ostatními o vlastní zkušenost

Přidat svou zkušenost

Vytvořit účet
Změnit heslo
Compare items
  • Total (0)
Compare